З лютого в Катеринополі подорожчає вивезення сміття

З лютого місяця в Катеринополі подорожчає послуга з вивезення твердих побутових відходів. Нині вона коштує 33, 10 грн. з однієї особи. В лютому за неї доведеться віддати 47 гривень, а в березні 61.

«До 15-го лютого ще діятиме старий тариф, а з 15 новий, тому така ціна за лютий. З березня – 61 гривня рівно», – повідомили в комунгоспі.

Здорожчання послуги комунальники пояснюють тим, що 6 років тариф не переглядався, а за цей час суттєво зросли паливно-мастильні матеріали та мінімальна зарплата, тобто чинники, що безпосередньо впливають на тариф.

Ми поцікавились, скільки коштує вивезення сміття в сусідніх громадах. З’ясувалося, що в Єрках платять 36 гривень з особи (для приватного сектору), а в Мокрій Калигірці –14 грн.

«Ми підняли тариф на 4 гривні, досі було 32», – зауважує директор Єрківського комунального підприємства Анатолій Приходько.

До слова, у Ватутіному в 2022-му році, як обіцяють, ця послуга складатиме 24 гривні.

«Чим менше громадян у населеному пункті платять за вивезення сміття, тим дорожче коштує послуга», – пояснюють комунальники. Крім того, велику суму затрат становить контроль за сміттєзвалищем (проби води, повітря).

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Катеринопільчан турбує благоустрій кладовищ

08.02.2022 14:21
Переглядів: 1008
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.