У Катеринополі продають одноразові медичні маски по 40 гривень за штуку

Фото з інтернету

Кому війна, кому – мати рідна»… Шкода, що такі приказки – відображення нашої реальності. Гріх наживатися на людському горі, проте бажаючих вистачає. Днями катеринопільчанин Сергій Письменний вирішив придбати медичні маски. Після довгої перерви маски-пелюстки з’явились в одній із аптек. Однак ціна збентежила чоловіка – 38 гривень і 22 копійки зі знижкою. «Сьогодні (10 березня) був шокований. Хто так жадібно й низько заробляє на безпеці українських громадян? Коли в Китаї оштрафували аптеку на 432 тисячі доларів за незначне підвищення ціни на маски, то наші, до того ж «соціальні мережі аптек»,  підняли ціну майже у 20 раз на маску!!! Хотілось би знати, хто винний у такому контролі за цінами в аптеках?» − обурюється Сергій у «Фейсбук». До фото маски він додав чек, в якому вказана адреса медзакладу. «Раніше такі засоби захисту продавали по 1,20, а ще раніше – по 75 копійок», − згадують фармацевти.

З’ясувалось, що скандальна аптека розміщена в самісінькому центрі містечка по вулиці Соборній. Інформація  про ціну підтвердилась. «Що це за такі особливі маски? − допитуємось. – Може якісь суперзахисні чи багаторазового використання?»  «Та ні, звичайні, − каже продавець. – Термін дії десь 2 години». Коли будуть дешевші маски, і чи будуть взагалі, не знає.

Історія з масками набула значного розголосу в Інтернет-мережі. Пост Сергія прокоментували тільки на його сторінці понад 400 людей. І, звісно, більшість у висловлюваннях не церемонились.  На захист колег стала співробітниця іншої катеринопільської аптеки: «Маю пряме відношення до асортименту в аптеці. Тому хочу сказати, що ще близько місяця тому шукала маски для закупівлі. Знайшла – 9 гривень закупівельна ціна. По передплаті. Це жах. Я відмовилася. Тому що, навіть якщо ці маски продавати за ціною 10 гривень, буде така ж реакція людей, як у цьому пості. Ціну встановлює виробник чи недобросовісний спекулянт, а аптека отримує «на горіхи».

Між тим в лікарняній аптеці нам вдалося придбати марлеву пов’язку за ціною 9 з копійками. Не хворійте!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

13.03.2020 15:55
Переглядів: 10494
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.