У Катеринополі «пожурили» комунальників

За час негоди, ожеледиці мешканці Катеринополя на Черкащині дружно критикували роботу комунальних служб за непрочищені та непосипані дороги. Якщо з розчисткою комунальним службам частково допомагає періодична відлига, то з посипанням трохи складніше – нічні заморозки не відступають, а отже під ранок талий сніг знову перетворюється на лід. Люди кепкують, буцімто проблема в тім, що піску в селищі нема. (Хоча по факту – піщаний кар’єр).


Реакція керівництва Катеринопільської громади з цього приводу прозвучала на засіданні очільників підприємств 18 січня. «При розгляді питання щодо роботи об’єктів комунального та дорожнього господарства в зимовий період селищний голова вказав на недоліки в роботі відповідальних осіб та зобов’язав начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Максима Левчука взяти під особистий контроль посипання та прогортання доріг комунальної власності, а також звернутися з листом до відповідних обласних служб щодо належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд, що проходять територією громади між населеними пунктами. Начальнику КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Петру Підгірному було вказано на недоліки в роботі та доручено покращити стан посипання комунальних доріг і тротуарів в смт. Катеринопіль», – пишуть на офіційному сайті селищної ради.


Чи покращилась ситуація з посипанням тротуарів та доріг після цієї наради, ми запитали в місцевих жителів. «Щось трохи посипали. Центральні дороги роз’їжджені, а от на околицях – вичовгані, як і тротуари. (Місцями люди самі посипають, щоб не впасти). В основному посипали в центрі, на підйомах, спусках, коло початкової школи, кільцевих перехрестях. Звісно, все не можуть охопити. Стадіон, базар розчистили. Добре, хоч так», – кажуть катеринопільчани.


Зауважимо, приємно вразило цьогоріч зимове Ватутіне – там всі тротуари щедро посипані піском. Видно, що влада не економить на здоров’ї мешканців. Адже нині вивихи та переломи дорого обходяться!

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Хто відповідає за зимове утримання доріг Катеринопільщини

26.01.2022 13:50
Переглядів: 762
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.