У Гончарисі на Катеринопільщині затвердили нову старосту - Вісті Черкащини

У Гончарисі на Катеринопільщині затвердили нову старосту

У селі Гончариха, що належить до Катеринопільської ОТГ, затвердили нову старосту. Це Тетяна Трохименко, що раніше працювала діловодом. Попередня староста Валентина Коханчук написала заяву на звільнення за станом здоров’я, яку керівництво громади задовольнило.
Здавалося б, технічне питання, адже кандидатура Трохименко була погоджена головою громади та профільною комісією селищної ради, набуло в Катеринополі досить широкого обговорення. Задля його вирішення у період росту поширення коронавірусу 24 березня навіть скликали сходку сіл Гончариха, Ромейкове й Новоукраїнка, що входять до одного старостинського округу.
На неї прийшло близько 80 осіб. Попередньо були проведені консультації з гончариськими сільгоспвиробниками. За результатами обох зборів – перемогла Трохименко.
«На посаду старости було висунуто дві кандидатури: Тетяну Трохименко та Інну Підлипну (директора Гончариської школи). Близько 70% людей віддали свою підтримку Трохименко, 30% – Підлипній. Тож кандидатуру Тетяни Володимирівни виношу на голосування першою», – зауважив селищний голова Володимир Коваленко на 2-му пленарному засіданні 5-ої сесії 26 березня.
Втім, голосувати за Підлипну депутатам не довелося. Переважною більшістю голосів (20) сесія обрала старостою Тетяну Трохименко (1 проти, 1 утримався, 1 не голосував).
«Ми, як і обіцяли, підтримуємо рішення людей», – виступив голова фракції «Черкащан» Віталій Нагорний.
Цікаво, чому попередні старости, а це 15 осіб, затверджувались без сільських сходок? Чи не тому, що кандидатура Трохименко не влаштовувала «Черкащан», бо йшла від опозиції?
«Навіщо був увесь цей скандал з переголосовуванням, сходками, затіяний «Черкащанами» на попередньому засіданні сесії? Лише тому, що Трохименко їм була неугодна? Сподівалися поставити свого старосту або ж хоч попсувати нерви політичним опонентам. Цирк, тай годі. Тільки світом колотять», – коментують у Катеринополі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

03.04.2021 15:10
Переглядів: 228
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.