На Катеринопільщині втонула 5-річна дитина

фото тематичне

У селі Ярошівка на Катеринопільщині у воді загинув 5-річний хлопчик. Трагедія сталась в суботу, 3 липня. Разом із старшою сестрою пішов купатися на річку Велика Вись і впав із кладки. Дівчинка кинулась гукати на допомогу.

– Близько 200-300 метрів від будинку, де жив хлопчик, розташована водойма, – розповідає заступник начальника Звенигородського райвідділу поліції Сергій Захарченко. – Батьки постійно відпускали дітей до сусідки. В неї немає своїх і вона займалася з ними. Ці хлопчик і дівчинка відпросилися, щоб піти до жінки, але натомість пішли купатися. Діти вийшли на кладку. Хлопчик оступився і впав у воду. Сестра злякалася й побігла кликати допомогу.

Коли старші прибігли рятувати, він вже був неживим.

– Поки дівчинка підняла батька і чоловік прибіг на місце, дитини вже не було видно, – продовжує поліцейський. – Батько тоді покликав сусіда і почали пірнати поблизу цієї кладки. Тіло хлопчика знайшли на глибині 2-ох метрів. Намагалися реанімувати, поки їхала «швидка». На жаль, врятувати життя дитині не вдалося. Медики констатували смерть.

В селі родину характеризують позитивно.

– Хлопчик такий гарний був, як янгол, – каже місцева мешканка Олена Шумейко. – Вийшов на ту кладку і під ним лопнула гнила дошка. Річка Вись була досить мілководною, поки дощі знов не наповнили її. Дитину ледь знайшли. Його батьки дуже хороші люди. Тепер залишилась лише одна дівчинка. В нас все село плакало.

Поховали хлопчика в неділю, 4 липня.

Сергій РАДЧЕНКО

05.07.2021 13:30
Переглядів: 4927
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.