На Катеринопільщині діти зібрали близько 8 тисяч гривень для військових

На Звенигородщині й Катеринопільщині зокрема усе більше дітей поповнюють лави волонтерського фронту. Літні канікули місцеві школярі використовують з користю. Недавно ми писали про діток, які продають прикраси в центрі Катеринополя, а гроші віддають волонтерам на потреби військовослужбовців. Нині така діяльність стає популярним трендом.

Так у Єрках вихованці музичної та загальноосвітньої шкіл (Поліна Лисенко, Дана Смотрун, Каріна Бондарчук, Назарій Гунченко, Валентин Сафін) за власною ініціативою, звісно ж під керівництвом дорослих, напекли кексів і продавали їх перехожим. Кошти збирали для потреб ЗСУ. «Діти пригощали випічкою та в’язали патріотичні стрічки всім охочим. За допомогою небайдужих людей загальна сума збору становить 7335 грн за два дні. Щиро дякуємо всім, хто з нами на одній патріотичній хвилі. Пишаємося нашими маленькими патріотами!» – коментує волонтерка Анна Гунченко.

Патріотичну естафету підхопили й вихованці Катеринопільської школи №2. «Учениці Катеринопільського ЗЗСО №2 Женя Канак та Аня Лядецька долучились до збору коштів на ЗСУ. Разом з бабусями напекли пиріжків, біляшів і реалізують їх жителям селища. Виручені кошти хочуть відіслати на Збройні Сили України. Молодці дівчатка! Давайте підтримаємо маленьких, щирих українок!» – закликає директорка закладу Лідія Мандрика.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Діти зі Звенигородки пожертвували на авто для ЗСУ 2 тисячі гривень

Читайте нас також в Telegram!

20.07.2022 15:11
Переглядів: 470
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.