Катеринопільчанка зібрала кошти на 4 тепловізори

Мешканка Катеринополя на Черкащині Ольга Радзівіл вже зібрала кошти на 4 тепловізори для українських воїнів. Раніше ми писали, що Ольга повернулась із-за кордону й прийняла рішення збирати кошти для потреб ЗСУ, аби наблизити українську Перемогу й допомогти по можливості військовим. Кошти Ольга збирає, звертаючись до кожного адресно: на вулиці, в установах та організаціях. Зібране віддає місцевому волонтерському центру «Від серця до серця».

«За кошти, зібрані Олею, ми придбали та передали на передову нашим хлопцям чотири тепловізори загальною сумою понад 200 тисяч гривень (один – близько 57 тисяч), – розповідає старший волонтер центру Людмила. – Крім того, за кошти, надані сільгоспвиробниками, ще було придбано три та передано на фронт. Зараз збір продовжуємо, оскільки ще є замовлення на два тепловізори. Взагалі тепловізор – це один із найнеобхідніших приладів для хлопців. Ще є замовлення на квадрокоптери, але вартість одного – 100 тисяч».

Про саму Ольгу у волонтерському центрі якнайкращі відгуки. «Оля – велика молодчинка, вона не сидить склавши руки або плачучи на дивані, а прийняла рішення допомагати нашим захисникам. На даний час вона не лише збирає кошти, а й постійно займається консервуванням. Допомагає в усьому, з чим я до неї звертаюсь. Головне, що у неї не згасає бажання допомагати, бо є люди які стомились від війни і, в силу тих чи інших обставин, відходять від допомоги, Оля – ні, вона каже, що буде знаходити у собі сили аж до нашої Перемоги. Дякую їй від нашого центру!» – наголошує Людмила.

До слова, на даний час волонтери також ремонтують придбане авто, щоб найближчим часом відправити його на фронт.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Ініціативні батьки з Тальнівщини шукають нові можливості для розвитку дітей у своєму селі

Читайте нас також в Telegram!

 

13.09.2022 16:52
Переглядів: 1119
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.