Громада на Черкащині отримала гумдопомогу, яку збирали поляки

31-го травня Єрківська громада, що на Черкащині, отримала гуманітарну допомогу зібрану українцями та поляками, що мешкають у містах Вроцлав та Барлінек (Республіка Польща).

«Громадянин України, наш земляк, який наразі проживає в Чехії, передав плити для бронежилетів. Ця людина постійно допомагає фінансово, живе думками з нами, телефонує майже щодня! Щиро дякуємо землякам, які на даний час проживають в м. Вроцлав Денису Ласкучеровому, Дарині Шкуренко, Інні Куценко, Дмитру Белею, Владиславу Забудському, Сергію Петровському, Назару Бевзеві, Вадиму Колісніченку за швидку реакцію. Як тільки дізналися, що буде відправлятись авто,. зробили необхідні закупи для ЗСУ і все відправили. Велика вдячність Ігорю Белею за надану допомогу в доставці вантажу. Приємно мати таких земляків, які на одній хвилі з Україною. Весь світ з Україною! Нам є чим пишатися! Маленькими кроками йдемо до Перемоги», – поінформувала єрківська волонтерка Анна Гунченко.

Поміж допомоги багато одягу, продуктів швидкого приготування, консервів, солодощів, печива. Основна частина вантажу буде передана на потреби ЗСУ.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Чи збільшився попит на велотранспорт у Тальному через проблеми з пальним

Читайте нас також в Telegram!

07.06.2022 09:40
Переглядів: 934
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.