«Чим смердить у Катеринополі?»

Саме таке питання підняв місцевий мешканець Сергій Письменний 28 червня у Інтернет-мережі. Чоловік скаржаться, що з Днем Конституції та Днем молоді катеринопільчан «привітали» розгубленими по вулиці Вільного Козацтва відходами м’ясопереробки. У 30-градусну спеку це обернулось жахливим смородом. «Усі вчаділи, – пише Письменний. – Неділя – наш законний вихідний. Але і його можна зіпсувати. Про жодні посиденьки у дворі – уже не йдеться. Причина – знайома і смердюча. Єрківский м’ясокомбінат вивозить відходи у непристосованій машині. З неї тече багно, яке смердить тижнями! Ця ситуація вже була в Єрках. Там навіть асфальт відмивали! А що у Катері? Як їздили, так і їздять! То що, мовчати і купувати освіжувач повітря в дім? Та дзуськи! Машину затримали, водій намагався втекти! Поліція склала акт під наглядом свідків та активістів. Далі – будемо намагатися достукатися до керівництва м’ясокомбінату!»

 


З коментарів у Інтернет-мережі очевидно, що така ситуація на вулиці Вільного Козацтва є стандартною. Подібне частенько трапляється. І, очевидно, не один м’ясокомбінат її ускладнює, адже гублять тут різні відходи: то від забою великої рогатої худоби, то курей, якими займається інше виробництво.
Єрківчани стверджують, що до такої ситуації вони вже потроху звикають. Хоча ціна питання – придбати або орендувати підприємству автомобіль, призначений для перевезення рідких відходів.


Звісно, в людей виникає природне питання: «Куди везли цей вантаж?» За логікою подій мали б на Тальнівський м’ясокістковий завод для переробки. Однак поміж катеринопільчан ширяться чутки, буцімто його частенько виливають у старе русло Тікича на Гончарівці. Інформація наразі не підтверджена, потребує додаткового вивчення.
Не бачили в Катеринополі і щоб вулицю Вільного Козацтва колись мили, як це робили за аналогічних обставин у Єрках.
Начальник Катеринопільського відділення поліції Олександр Колос на запит видання повідомив, що склали протокол на водія за порушення благоустрою селища.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

04.07.2020 13:50
Переглядів: 1627
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.