Чи відремонтують у цьому році аварійну дорогу «Звенигородка-Тальне»? - Вісті Черкащини

Чи відремонтують у цьому році аварійну дорогу «Звенигородка-Тальне»?

Багатьох мешканців нашого регіону надзвичайно турбує питання, коли буде відремонтовано автошлях «Звенигородка–Тальне» через Катеринопіль.

– Ями на цій ділянці дороги подекуди сягають таких розмірів, що можна сховатися в них разом з машиною. Особливо між тальнівським цвинтарем та переїздом (у бік Катеринополя). Це щось страшне! Скільки там уже автівок постраждало. Реакції – нуль. Нас, мабуть, за людей уже не мають. Взагалі «забили» на цю дорогу, хоч літай. Та й ділянка між Стебним і Єрками не набагато краща.  В минулому році в кювет злетіла машина. Водій не впорався з керуванням, лавіруючи між ямами. Лежала там догори колесами. Добре, хоч люди живі залишились. Чого чекаємо? Якоїсь трагедії? Навіщо ми утримуємо таку армію бюрократів із зарплатами «щоб не крали», якщо вони нам головних доріг відремонтувати не можуть? Може їх скоротити, то знайдуться кошти на дороги», − обурюється наші дописувачі.

Схоже питання не раз прозвучало до депутата  Верховної Ради Андрія Стріхарського. Народний обранець на нього відповів так: «Щодо незадовільного стану дороги Т 2411 «Звенигородка–Катеринопіль–Тальне». Ділянки цієї дороги «Стебне–Єрки», «Єрки–Катеринопіль», «Розсохуватка–Катеринопіль» (разом 20 км) потребують негайного ремонту. Кошти на її ремонт на 2020 рік Державною службою доріг «Укравтодор» не передбачені. Катеринопільською РДА направлено лист від 06.12.2019 №660 ∕ 01-42 на адресу Департаменту інфраструктури Черкаської ОДА та отримано відповідь, в якій зазначено, що вказані роботи можливо буде виконати за рахунок коштів експлуатаційного утримання в межах виділеного ліміту фінансування на 2020 рік після проведення ремонтних робіт на міжнародних, національних та регіональних автодорогах загального користування державного значення».

«Надія помирає останньою», − як-то кажуть…

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

01.03.2020 09:02
Переглядів: 1220
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.