Била, рвала волосся та кусалась: на Катеринопільщині засудили агресивну жінку

фото тематичне

Штрафами та судимістю закінчилась трагікомічна історія з села Потоки на Катеринопільщині. Тамтешня мешканка за короткий період часу встигла побити свою знайому та покалічити кума.

1 вересня 2017 року жінка прийшла до будинку односельчанки та накинулась на неї з кулаками. Схопила її за волосся й била, куди доведеться. Цього нападниці виявилося замало й вона вчепилась зубами в шию жертви.

«Маючи умисел направлений на заподіяння тілесних ушкоджень підійшла до знайомої ОСОБА_1 та умисно вкусила останню за шию. Внаслідок укусу потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді синців на шиї», – йдеться у тексті вироку.

Не минуло й півроку, як зловмисниця попсувала життя іншому односельцю. Перебуваючи у місцевому магазині, штовхнула чоловіка й почала добивати його ногами. В наслідок падіння, ногу останнього вивихнуло в інший бік.

«Не втримавши рівновагу, впав на квадрати солі, які використовуються для харчування худоби, що лежали на підлозі даного приміщення. Внаслідок вказаного падіння ОСОБА_2 отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому гілки сідничної кістки справа. Після цього, продовжуючи свій злочинний умисел, в той час, коли ОСОБА_2 знаходився в положенні лежачи тулубом на квадратах солі, опираючись ступнею лівої ноги на підлогу, нанесла два наступаючі удари правою ногою по правій нозі потерпілого», – пишуть в ухвалі.

Вже у суді підозрювана виправдовувалась, що її жертви самі почали конфлікт. Перша потерпіла нібито образила її дитину, а кум чіплявся.

«Допитана в судовому засіданні винуватість у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень заперечила та пояснила, що потерпіла сама спровокувала конфлікт, почавши ображати її найменшу дитину. Того дня перебувала у себе в дворі поруч з дитиною, не стерпіла висловлених образ і, підійшовши до ОСОБА_1, схопила останню за коси, після чого завдала їй близько двох ударів. Після цього була змушена вкусити ОСОБА_1 за шию, оскільки остання не відпускала її палець, що застряг у роті ОСОБА_1. Щодо заподіяння тілесних ушкоджень ОСОБА_2 повідомила, що випадково зустрілася з останнім в магазині і той, будучи у нетверезому стані почав чіплятися до неї та ображати її нецензурною лайкою», – пояснила засуджена під час слухання справи.

Та свідки наполягли, що саме підсудна починала конфлікт. Зважаючи на всі докази, суд вирішив дати жінці 1 рік умовно. Окрім цього агресорка змушена заплатити понад 20 тисяч гривень компенсації постраждалим.

У сторін ще є час подати апеляцію.

Анатолій БУЗИНА

18.10.2021 13:18
Переглядів: 908
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.