Гороскоп від таролога Ольги Соломки - Вісті Черкащини

Гороскоп від таролога Ольги Соломки

Ольга Соломка складає прогнози не на основі спостережнгь за зірками, а за допомогою спеціальних карт. Вони в неї завжди радісні і оптимістичні. І головне- правдиві. Починаємо публікації.

Тароскоп на тиждень з 20 по 26 червня від Ольги Соломки:

Овен (21.03 – 20.04)

Не дивуйтеся, коли цього тижня раптово зміните свій сімейний стан чи замість холостяцької квартири опинитеся в затишному сімейному гнізді. Приходить час вибору і треба наважуватись.

Тілець (21.04 – 20.05)

Якщо надумали кудись мандрувати – рушайте сміливо, період дуже вдалий для отримання вражень. Тим паче, якщо потрапите у чоловічий колектив, де і міцне плече підставлять, і пораду гарну дадуть.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете повністю змінити своє оточення, стати досить популярною особою і потрапити в компанію людей, що будуть вами захоплюватися. Словом, очікуйте на випробування славою.

Рак (22.06 – 22.07)

Очікуйте на ділову пропозицію, яка принесе вам, хоч і чимало роботи, але буде надзвичайно привабливою в плані грошей. Також вона може принести успіх і популярність.

Лев (23.07 – 23.08)

Фортуна нині до вас прихильна. Що б ви не задумали – все складатиметься на вашу користь, особливо на початку шляху: в дорозі чи в нових справах. Також вам допоможуть холодний розрахунок і критичний погляд на себе.

Діва (24.08 – 22.09)

Цього тижня вам доведеться бути досить швидким і маневреним для того, аби встигнути осягнути весь той спектр завдань, що повстане перед вами. Можливо, доведеться навіть у чомусь розвернутися на 180 градусів.

Терези (23.09 – 23.10)

Які б непрості часи ви не переживали – завжди розраховуйте на ваших близьких. І цього тижня родина вас приємно здивує згуртованістю і вразить любовю і відвертістю

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Щасливі шанси у вас подвояться, якщо ви перестаните опиратися, розслабитеся і повірите у те, що удача існує. На деякий час забудьте про логіку і розрахунок, довіртеся почуттям і інтуіції.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Збудеться якесь ваше заповітне бажання – тож можете вже складати списки того, про що давно мріяли. Словом, зявиться якийсь чарівник “у голубому вертольоті” і подарує вам диво.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Відведіть для себе трохи часу, сховайтеся, якщо не в печері, то десь на дачі, чи хоч за ширмою для того, аби перепочити від бурхливих життєвих хвиль. А там, у спокої, до вас і мудрі рішення прийдуть.

Водолій (21.01 – 19.02)

Настає час активних дій – ви сповнені сил і рішучості, за вашими плечима – надійний тил із людей, яким ви довіряєте і які за вами у вогонь і воду. Тож сміливо можете завершувати період спокою і вирушати на подвиги.

Риби (20.02 – 20.03)

Закресліть сторінки, які колись були для вас прикрі і розпочніть нове життя з чистого аркуша, забудьте всі негаразди, вибачте всі образи, щоб стати відсьогодні кращим варіантом себе.

Прогноз для України.

Складається враження, що тиждень буде якимось провальним – суцільні невдачі, затягування термінів, застій і порожнеча.

Політичне життя, незважаючи на літо, і не думає затихати, але воно характеризуватиметься конфліктами, судовими тяжбами.

Економіка теж шкутильгає через перевитрати і нецільове використання грошей на всілякі витребеньки. Причому, цього тижня побачимо дуже промовисті сигнали про те, що в економіці відбуваються дуже сумні процеси.

Хіба що в міжнародній сфері нам щаститиме – грошей ще дадуть і по голівці погладять. І ми переконаємося у тому, що справедливість таки існує – повернемо собі давно втрачені цінності.

Особистий прогноз можна отримати, записавшись на індивідуальну консультацію за телефоном 050 6455122.

21.06.2016 11:40
Переглядів: 1307
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.