^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.11.2019 18:33
2248 переглядів
0 коментарів
Обов'язки Тальнівського міського голови виконуватиме підприємець Василь Сідько

У п'ятницю 1 листопада на позачерговій сесії Тальнівської міської ради обирали секретаря. Єдиним кандидатом був депутат від партії «Черкащани» Василь Сідько. «За» проголосували 20 депутатів (яких всього у міськраді 26). Тому, у зв’язку із складанням повноважень міського голови Олексія Юрченка., виконання обов’язків міського голови покладено на секретаря Тальнівської міської ради Василя Сідька.

Без щомісячних надбавок за високі досягнення у праці, преміювання, Сідько працюватиме у Тальнівській міськраді.

Присягу посадової особи місцевого самоврядування підприємець прочитав і підписав під оплески присутніх у сесійному залі.

- Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, - зазначив Василь Сідько.

Після присяги, Сідько звернувся до тальнівців і пообіцяв плідно працювати на благо усіх жителів громади.

-Хочу усім подякувати, я думаю що ми будемо працювати плідно на благо нашої громади. Усім працівникам міської ради, хочу сказати: хто прийшов працювати, той буде працювати, а хто ні, то й ні. Дякую!, - наголосив посадовець.

Василь Сідько, неодноразово брав участь у благодійних акціях, які проводила редакція газети «Новий Дзвін», завжди допомагав фінансово людям, які того потребують. Серед них і тальнівські боксери, школярі, батьки яких знаходяться у складному матеріальному становищі, пенсіонери та інші жителі громади. Сідько також фінансово сприяв (виділяв пальне для техніки), яка була задіяна на будівництві Петропавлівського храму, а ще давав пальне у борг Тальнівському Райавтодору, коли підприємство перебувало у скрутному становищі. Нещодавно у розмові із директором музичної школи Тетяною Безпалою, дізналися про те, що Василь Сідько має придбати керамічні батареї для приміщення, у якому займаються дітки на творчих гуртках, аби взимку усі були в теплі.

-Людина слова, знаю його не один рік. На АЗС у нього порядок, у магазині теж: прибрано, чисто, все свіже. Коли звертаєшся за допомогою, ніколи не відмовить, не стоїть осторонь чужих проблем. Одним словом - гарний господарник, - ділиться тальнівчанка Людмила Поліщук. – Надіємось у Тальному нарешті наведе порядок!, - додає жінка.

Редакція газети «Новий Дзвін» вітає Василя Сідька та бажає йому наснаги, фортуни та виправдати довіру жителів громади. Хай все вдається і навіть більше!

Анна ДРАГУН