^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.07.2019 11:31
2324 переглядів
0 коментарів
З табору відпочинку 7-річний Богдан потрапив на операційний стіл

Про дитячо-юнацький табір відпочинку «Звенигора» можна почути в основному позитивні відгуки.

- Торік мої Каріна і Ваня відпочивали у «Звенигорі» й були задоволені перебуванням там, - розповідає й жителька Звенигородки, мати трьох дітей Оксана Верзун. – Тож, коли цього року нам запропонували путівку й для найменшого – Богданчика, який закінчив перший клас, я з чоловіком без роздумів погодилася.

Справді, над чим мали роздумувати батьки, відправляючи дітей до табору, де, як запевняють його керівники, створені всі належні умови для відпочинку, починаючи вже з організації дозвілля, п’ятиразового калорійного харчування і закінчуючи запевненнями, що безпека дітей тут завжди на першому місці, оскільки «день побудований таким чином, що діти завжди знаходяться під наглядом вихователів».

Тож можна уявити стан Оксани, коли через якийсь тиждень їй повідомили, що Богдан зламав руку.

- У мене й в голові таке не вкладалося, - каже жінка, гамуючи сльози.

Разом з чоловіком вона відразу ж помчала до табору. Та вдіяти вже нічого не могла.

У районній лікарні, куди карета «невідкладної допомоги» доставила хлопчину, встановили не тільки перелом, а й зміщення кісток, тому, надавши йому першу допомогу, направили до Черкаської обласної лікарні.

У Черкаси вони добралися вже опівночі. А там Богданові зробили майже підряд дві складні операції, за які Верзунам довелося внести досить солідну суму.

- Лише набір матеріалів для одної операції коштує понад 500 гривень, - зізнається Оксана, яка, до речі, є безробітною.

Сяк-так нашкребли грошей, аби заплатити за операції. Оскільки ж і батьки подружжя, будучи пенсіонерами, не мають великих статків, довелося влазити в позички. Отож, як бачимо, недешево обійшовся Верзунам відпочинок сина у «Звенигорі».

- Може, нам компенсують затрати? – цікавляться вони.

На це запитання мала б відповісти комісія, встановивши причини, за яких отримав травму хлопчик. До речі, як повідомили його батькам у таборі, він був травмований, коли «перестрибував через маленьку лавочку». Що то за такі «перестрибування», не сказали. Як і того, хто винен у допущенні нещасного випадку. Хоч навряд, чи візьмуть на себе вину ті, хто мав би відповідати за безпечне перебування відпочиваючих в таборі. Попри всі попередні запевнення про постійний нагляд вихователів за дітьми.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Бажаючих підтримати ''Звенигору'' все менше