^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.07.2019 16:13
755 переглядів
0 коментарів
У Ватутіному люди прийшли на сесію з плакатами

"Браконьєрний" скандал у Ватутіному отримав своє продовження.

Нагадаємо, місцевих волонтерів та членів спілки рибалок звинувачують у незаконному вилові риби. Протиправні дії приписують і депутату міської ради Євгену Підцерковному. Саме його зараз хочуть позбавити депутатства через події. На сесії 4 липня кілька чоловік в залі влаштували протест проти волонтера й пронесли з собою плакати.

Активіст Володимир Гончаренко вважає, що ініціативна група зможе домогтися припинення депутатських повноважень Підцерковного.

Зараз збираються підписи за відкликання депутата Підцерковного, - пояснює Гончаренко. – Все відбувається офіційно та згідно з чинним законодавством. Він теж там був, коли впіймали тих чоловіків із кілометровою сіткою. Я не зводжу з ним рахунки якісь. Винен, то зізнайся щиросердно. Скоро буде зібрання спілки рибалок, то на порядку денному стоятиме вигнання членів, які провинилися.

Євген Підцерковний сумнівається у вдалому результаті ініціативної групи. Каже, проти нього поширюють недостовірну інформацію.

На мою думку це сплановано все депутатом Тростянською та мером Лисюком, - вважає волонтер. – В цьому замішані й інші депутати. Гадаю, зараз відбувається рейдерське захоплення ставка та ГО «Товариство риболовів-любителів». Акцію з тими всіма плакатами, вважаю, організувала Тростянська. Мені мстять за те, що я наважився на відкликання її з посади голови правоохоронної комісії. Серед тих, хто стояв з плакатами й кричав була частина браконьєрів. Навряд чи в них щось вдасться. Треба, аби правоохоронці висунули мені підозру. А вона ґрунтується на доказах. Поліція тоді вже була на місці, коли я під’їхав. Це все в них зафіксовано.

Підцерковний вимагатиме спростування поширеної проти нього на сесії інформації. В разі відмови – звертатиметься до суду.

Поліція й далі займається перевіркою фактів. Відкрито кримінальне провадження за незаконне заняття рибним промислом.

Анатолій Бузина

Фото Анастасії Яніної

Нагадаємо : Махінації навколо Звенигородського водосховища припинили громадські активісти