Звенигородські волонтери замислились над ланцюгом випадковостей

Всі ми чули, напевно, про мистецтво візуалізації. Особливо воно спрацьовує, як бажаєш чогось із чистим серцем, та ще й для когось. У цьому недавно переконались волонтери зі Звенигородки на Черкащині.

«Отримали запит від хлопців на дві великі палатки, – ділиться думками В’ячеслав Голіков. – І почалось… Які вони мають бути? Де взяти гроші? Адже, загально порахувавши, потрібно було близько 40000 грн».

Аж раптом до волонтера зателефонував Петро Мацепа (власник торгової марки «Чорні карати») й поміж іншої допомоги фронту (сам!) запропонував палатку. В’ячеслав, звісно, попросив у нього ще одну, в результаті отримав три.

Іншим разом волонтер Ігор Девізоров попросив у волонтерському центрі щось із солодощів для захисників. Як на зло, майже нічого не було. Але знову трапилось диво. «Через три години дзвонить наша Ольга Низенко та озвучує, що підприємство «Ватутінський комбінат баранкових виробів» надасть завтра 35 ящиків печива. Ну бувають же збіги? Чи не так?

Ніби в долю не вірю, а допомога відбулась точно фактична. Дякуємо всім! Це просто чудо якесь», – радіє В’ячеслав.

Сійте добро, і добро вас підтримає. Мрії збуваються, бажання теж. Будьмо хорошими чарівниками, особливо для себе, для близьких і насамперед – для ЗСУ!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На заходах до Дня Звенигородки зібрали майже 19 тисяч для ЗСУ

Читайте нас також в Telegram!

04.07.2022 12:42
Переглядів: 1246
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.