Звенигородка з новим начальником поліції

У Звенигородці призначили нового начальника поліції. Ним став 28-річний Олег Міщенко. Перед цим він очолював райвідділ у Смілі. Раніше був заступником начальника теж у Звенигородці. До нових обов’язків взявся минулого тижня. Його попередник, Олег Калюжний, натомість керує смілянськими правоохоронцями.

– Це звичайна ротація, – пояснює Міщенко. – Не пов’язана з якимись прорахунками чи здобутками. Це не тільки у Звенигородці. У кількох райвідділах буде така ж заміна. Буду тут доти, доки не наведемо порядок на території Звенигородщини. Вже встигли розкрити грабіж. До бабусі заліз зловмисник, побив її та обікрав. За 2 години його впіймали. Зверну особливу увагу на боротьбу із серійними кримінальними правопорушеннями, виявлення тяжких та особливо тяжких злочинів та осіб, яких їх вчиняють.

Олег Міщенко планує з новою силою взятися за місцевих наркоманів. Шукатиме та перекриватиме канали постачання заборонених речовин у місто.

Міщенко народився і живе у Смілі. Одружений. Виховує доньку. Родина залишилася у місті. Бачиться з ними тепер лише на вихідних.

Анатолій БУЗИНА

23.01.2020 11:43
Переглядів: 3145
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.