Зникла листоноша з Попівки обізвалась до брата! - Вісті Черкащини

Зникла листоноша з Попівки обізвалась до брата!

22 березня Звенигородщину облетіла сумна новина: посеред білого дня зникла Ніна Бондаренко – листоноша з Попівки, поїхала з донькою до Звенигородки, купила їй нові черевички, відправила в школу, а додому так і не повернулась. Версії зникнення були різні: від самогубства до втечі через борги. Говорили навіть, що могла потрапити у трудове рабство до ромів. Люди характеризували її як роботящу, дбайливу матір, господиню, тож не вірили, що вона могла по добрій волі покинути донечку та господарство. Врешті, майже через три місяці, зникла жінка обізвалась до рідні.

“Коли вона зникла, ми майже усім райвідділом її шукали по всьому селі і у лісі, ─ розповідає начальник кримінальної поліції Звенигородського райвідділу Олег Міщенко. ─ Ніхто не знав, де вона може бути. Навіть найближчі рідні. Розглядали версію, що могла покінчити з життям через борги. З дому пішла у робочому одязі. Знайшли завдяки її нещодавньому дзвінку до брата у Катеринопіль, бо дуже сумувала за донькою.

Минулої п’ятниці жінку планували викликати до місцевого райвідділу поліції. Проти неї можуть порушити кримінальну справу. На даний момент Бондаренко ще не повернулася в рідне село і на телефонні дзвінки не відповідає”.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.06.2017 19:06
Переглядів: 1604
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.