Затриманого СБУшниками «авторитета» Смілянський суд відпустив додому

Затриманого минулого тижня «смотрящого» Смілянський суд відправив додому під цілодобовий домашній арешт. Засідання по обранню міри запобіжного заходу тривало майже 3 години. Нагадаємо, 20 травня у Звенигородці правоохоронці заарештували місцевого посадовця та «авторитета», які разом зі злочинним угрупуванням нібито залякували й тероризували людей.

Стало відомо, чим раніше займався кримінальний «авторитет». Підозрюваний у вимаганні 2.5 тисяч доларів живе у Ватутіному. Вибиванням боргів на замовлення займається вже багато років.

Досить відомі бізнесмени також були не проти, аби «авторитет» вирішував їхні проблеми.

–Якось до нього звернувся один підприємець, в якого зникли речі, – розповідає житель Ватутіного на умовах анонімності. – Подивився по камерах, хто це був. Дав «рішалі» координати. Той поїхав і вибив гроші для замовника і для себе. Кілька років тому його підстрелили. Ділив з «колегами» територію. До серйозних людей він ніколи не ліз. Лише до тих, хто не може дати здачі.

Посадовець із виконавчої служби нині перебуває на лікуванні. В день затримання йому нібито пошкодили руку. Родичі чиновника впевнені, що його підставили. Підозру йому не оголошували. Слідчі ще мають зібрати доказову базу.

«Смотрящий» після затримання теж потрапив до лікарні.

–Підозру оголошено поки одній особі, – каже прокурор Звенигородської окружної прокуратури Олександр Шмельов. – Людина, донедавна, перебувала в лікарні. Іншому фігуранту справи підозру ще не вручали.

Сергій РАДЧЕНКО

26.05.2021 08:49
Переглядів: 2618
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.