Їй дякують люди за добре серце й професіоналізм

Біля маніпуляційного кабінету в Звенигородській районній поліклініці майже завжди людно. Оскільки без внутрішньом’язових та внутрішньовенних ін’єкцій (це по-лікарському, а по-нашому, по-простому – без уколів та крапельниць) в лікуванні більшості хвороб не обійтися, робота цього структурного підрозділу медичного закладу суттєво затребувана. І пацієнти тут різні: як середнього і літнього віку, так і значно молодші. Й характеру теж різного. Хтось, мовчки, заглибившись у себе, чекає своєї черги, хтось, бажаючи скоротати час, ділиться останніми новинами чи скаржиться на своє життя. А старенька бабуся, стоячи під дверима кабінету, все бідкається, що разом з шприцами не купила в аптеці «метелика»:

– І як це я забула? Наказувала ж невістка: купіть, мамо, обов’язково, бо без нього довго шукатиме вену медсестра й може всю руку вам поштрикати. А мені два уколи у вену треба зробити.

– Це хто вам довго вену шукатиме? – перепитує її одна з жіночок. – Валя? Та вона вам без всяких «метеликів» так укол зробить, що й не встигнете зогледітись!

Жінку підтримали ще декілька пацієнтів. А бабуся вже заходила до маніпуляційної.

Ті, хто ще чекав своєї черги, переглянулися: ану, побачимо, мовляв, що скаже вона після ін’єкції.

А бабуся, вийшовши через якихось п’ять хвилин, тішилася як дитина і все розповідала, яка ж то добра і мила медсестричка Валя і як, запитуючи про здоров’я та заспокоюючи, що все буде добре, встигла зробити їй укол.

– Вірите, я й болю ніякого не відчула, – продовжувала ділитися своїми враженнями про добре серце і вмілі руки медсестри Валі.

– І не тільки ви, – загомоніли жінки. – Ми всі вдячній їй за людяність, тактовність та вміння підійти до кожного, підбадьорити і заспокоїти.

Коли ми переповіли почуте Валентині Миколаївні Тригубенко ( а це саме про неї й велася мова), вона лише ніяково усміхнулася:

– І вигадають таке. Хіба можна інакше робити свою роботу, пропрацювавши медсестрою більше десяти років? А щодо всього іншого, то це вже вдачу таку маю.

Михайло НЕЧАЙ

04.11.2019 09:09
Переглядів: 2671
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.