Вже в суботу ''Ше.Fest'' збирає друзів - Вісті Черкащини

Вже в суботу ''Ше.Fest'' збирає друзів

Популярний мистецький фестиваль «Ше.Fest» розпочнеться вже цієї суботи (17 серпня) у Моринцях на Звенигородщині. Триватиме він два дні. За коротку 5-річну історію цей фестиваль знайшов багато друзів та прихильників і, навіть, фанатів. «Я відвідую цей захід від початку його виникнення, — розповідає киянка Марія Проценко. − Щороку. Море позитивних емоцій, заряджаюсь на весь рік. Драйвова музика, круті знайомства, зустрічі. Моя телефонна книга після кожного фесту збільшується на 20-30 номерів. Тепер маю до кого й на море, й в Карпати з’їздити. Скрізь друзі!» «Є у мене така собі любов шалена, яку я ні на що в житті не проміняю і не залишу. Безмежна ейфорія та щастя, що кожного року радує моє серце − «Ше.Fest».  Я дуже засмутилась, що тебе в цьому році могло б і не бути. Але все-таки життя не рочаровує мене. Для мене «Ше.Fest» − це, як родинне свято, яке неможливо пропустити», − пише звенигородчанка Анастасія Хоменко у «Фейсбук».

Цього року через фінансові труднощі фестиваль ледь не опинився на межі зриву. Однак з часом ситуація з фінансуванням налагодилась і організатори оголосили про чергове проведення фесту. «У ньому візьмуть участь близько 20 українських гуртів та виконавців,− пишуть на офіційній сторінці,− серед яких такі гурти, як ТАРТАК, KARNA, САД, Go-A, ВІЙ, ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ. Окрім стандартної музичної фестивальної сцени, у нас відбудеться ще й ніч акустичної музики. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти, а також відбудеться найкрутіший поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю. На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Ми не забуваємо, що Шевченко – художник, тому відбудуться традиційні майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade. На відвідувачів чекають постановки за творами Шевченка на театральній сцені фестивалю. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями».

Втім, творці фестивалю не хочуть зупинятися на досягнутому, а тому оголосили про збір спільних коштів, аби зробити захід ще цікавішим. Хто хоче фондувати у «Ше.Fest», може зробити це через сторінку «ВЕЛИКАІДЕЯ» «Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest». Станом на 11 серпня уже зібрано понад 40 тисяч гривень із запланованих 50. Організатори попереджають, що до кінця збору коштів залишилось 4 дні.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

12.08.2019 14:39
Переглядів: 938
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.