«Вже думала розбити намет і жити під їхнім будинком»: на Звенигородщині скандал через спадщину - Вісті Черкащини

«Вже думала розбити намет і жити під їхнім будинком»: на Звенигородщині скандал через спадщину

Тетяна Коваль із села Стецівка на Звенигородщині звинувачує відомого у Ватутіному бізнесмена Вадима Мирошніченка у викраденні її майна. Чоловік є братом її покійного чоловіка. Останній помер майже 2 роки тому.

–З чоловіком Віталієм ми жили з 94-го року, – розповідає Тетяна Коваль. – Ми разом вели бізнес. Мали 200 гектарів землі, підсобне господарство, свинарник і ставок. Коли він помер, залишилися борги. Він у людей брав позики на бізнес. Я почала їх роздавати, хоча брат Віталі – Вадим, був проти цього. Та в мене є совість.

Жінка планувала зібрати збіжжя на полях, аби віддати решту боргів. Проте не встигла.

–Коли мали молотити, брат чоловіка прийшов і сказав: «А хто ти тут така?», – продовжує Тетяна. – Виставив свою охорону. Загнав комбайн і помолотив кукурудзу. Заробивши на цьому 2,5 гривень, люди залишилися без грошей. Зараз вони до мене телефонують. А мені нічого дати їм. Із 2019-го в мене з колишнім родичем тривають суди. Каже, хто їх виграє, той і буде розраховуватись із боргами. Та я сумніваюсь, що він віддасть привласнені кошти. А мені тепер хоч нирку продай.

Водночас пані Тетяна наголошує: у її чоловіка зі своїм братом були не досить приязні стосунки. За весь період спільного життя родинних дружніх відносин між братами не було. Жінка досі не може довести, що прожила з чоловіком майже 20 років, адже не були офіційно розписані. Через це нібито не має права претендувати на спадок.

–Вадим тепер каже, що ми не жили спільно з чоловіком. – плаче Коваль. – В нас є діти. Його донька від першого шлюбу й мій син також від попереднього. Я ридала на все село, коли він помер. На суді вони кажуть, що хоронили Віталія з мого будинку, бо я попросила. Всіх свідків, які підтверджують, що ми мешкали разом, суд до уваги не бере чомусь. Тепер не знаю, що робити. В нас хочуть все відібрати. Я вже думала розбити намет і жити під їхнім будинком, щоб добитися правди.

Опонент жінки всі звинувачення відкидає.

–В мого брата дружини немає, – запевняє Вадим Мирошніченко. – І не було. А є рідна дружина і рідна донька. Вона хотіла в дитини все забрати, а я все віддав. Щодо боргів, то не я заборгував, а брат. Але всі, хто має розписки, гроші отримають після суду. Їх вона програє. Закон на моєму боці.

За словами Мирошніченка, ті, хто давали позику без розписки, від нього кошти не отримають. Пані Тетяна бідкається, що їй цим людям соромно в очі дивитися.

Водночас своїй матері чоловік начебто надав інформацію про намір Тетяни розділити спадщину у суді, насправді ж – вона доводить факт спільного прожиття із чоловіком.

Місцева Феміда визнала факт спільного прожиття пані Тетяни із її чоловіком. Натомість апеляційний суд став не на користь Тетяни Коваль. Жінка подала касаційну скаргу. Сподівається довести свою правоту і домогтися аби її включили в спадок.

Володимир МИХАЛЬЧЕНКО

25.03.2021 10:13
Переглядів: 4227
1 коментар

Коментарі

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.