Волонтери зі Звенигородщини завезли 4 тонни провізії у зону АТО

Тоді, як дехто думає, що АТО вже давно закінчилося, і можна спокійно проводити час у буденній суєті, є воїни, які на передовій захищають наш мирний сон, а є ті, хто возить їм гуманітарну допомогу – одяг, спорядження, провізію.

Один із таких волонтерів – Віктор Ткаченко зі Звенигородки. 27 травня він опублікував у “Фейсбук” свій черговий звіт:

“Доброго вечора шановна громадо Шевченкового краю! Давно не звітував перед Вами, тож зразу перейду до звіту. 23.05.2017 року на війну до наших земляків був спроваджений бус “Фольксваген ЛТ-35″ з чотирма тонами провізії… Усі наші захисники були щиро вдячні та передавали вітання усім рідним, друзям, знайомим та дякували за те, що не забуваєте про них. Наїжджено було 2180 км та спалено дизпалива 218 літрів. Із-за перегрузу у дорозі лопнуло колесо та погнуло диска, довелося його викинути. Другий диск будемо намагатися відремонтувати.”

Гуманітарний вантаж супроводжували – Віктор Ткаченко (волонтер), Сергій Личак (учасник бойових дій), Людмила Дудник (учасниця бойових дій), Ашот Арутюнян (активний учасник подій на Майдані незалежності).

За час поїздки волонтери провідали наших захисників-земляків, що служать на Донеччині, із Хлипнівки, Ризиного, Онопріївки, Ватутіного, Тального, Лисянки, Вільховця, Канева, Будища, Рижанівки, і, звичайно ж, ─ Звенигородки.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

01.06.2017 09:55
Переглядів: 1204
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.