Ватутінських волонтерів звинувачують у браконьєрстві

У Ватутіному розгорівся скандал довкола місцевих волонтерів. Ті начебто незаконно виловлювали сітками рибу. Вранці 2 липня на них викликали поліцію місцеві жителі. Було виловлено близько 100 кілограмів риби.

Засідку на чоловіків влаштував син покійного екс-мера міста Володимир Гончаренко.

-Спільно з місцевими жителями ми розійшлися по секторах, аби слідкувати за діями цих людей, – розповідає Гончаренко. – Була інформація, що вони ловитимуть сітками рибу. Це були Данилюк, депутат міськради Підцерковний та рибінспектор Тривальський. Приїхали й поставили сітку довжиною 1 кілометр. Під ранок почали їх витягувати. Частину рибу вони вибрали й завантажили в машину і саме тоді ми заблокували їх. Я викликав рибінспекцію й правоохоронців. Це все відбувалося протягом 2-3 років, але ми їх не могли задокументувати.

Депутат Євген Підцерковний називає ситуацію фарсом. Браконьєрством не займалися, пояснює чоловік, а ловили на майбутнє свято до Дня рибалки. Планували варити юшку дітям.

-Є в нас товариство рибалок. Щороку вони ловлять рибу, аби на День рибалки покликати ватутінських діток, провести для них конкурси й почастувати юшкою, – пояснює Підцерковний. – Юшки вариться багато. Цього року так само планувалося. Напередодні домовилися, що коли вони наловлять риби, я вранці приїду й допоможу її почистити. Коли приїхав, то на місці вже був Вова Гончаренко із підтримкою своєю. Людей зараз бентежить, чому це все робилося вночі. Ми пояснили, що вночі комфортно чистити ту рибу й вона не псуватиметься. Вже з’явилась інформація, що у Шполі колись за мною гнався Гончаренко, бо я нібито рибою торгував. Ще є купа різної негативної інформації, але ніхто так і не може підтвердити це доказами.

День рибалки волонтери планували організувати для містян найближчими вихідними. Через конфлікт тепер купуватимуть рибу за власний рахунок. Інцидент Підцерковний пов’язує з колишніми суперечками із батьком Володимира Гончаренка, коли той керував містом. Не відкидає також помсту за нещодавній збір підписів проти діючого мера.

Сітки та рибу вилучили правоохоронці. Наразі триває розслідування.

Анатолій БУЗИНА

02.07.2019 15:39
Переглядів: 3382
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.