Ватутінській міській лікарні придбали апарат для обстеження системи травлення

“Апарат призначений для обстеження стравоходу, шлунку та верхнього відділу тонкого кишківника. Тепер є можливість взяти матеріали на біопсію зі слизової оболонки при підозрі на онкологічні процеси. Також діагностувати наявність збудника, що викликає виразкову хворобу.

Сучасна відеокамера дає можливість розглядати зображення на моніторі у збільшеному, якісному вигляді,” ─ повідомляє офіційний сайт Ватутінської міськради із посиланням на матеріали видання “Місто робітниче”.

Обстеження, діагностику та лікування хворих здійснюватиме ендоскопіст Віта Береговенко, яка щойно закінчила відповідні курси в Київській медичній академії післядипломної освіти.

Варто зауважити, що на початку червня для міської лікарні придбали також біохімічний напівавтоматичний аналізатор, який здійснює близько 200 видів досліджень. Наразі за ним працює лікар-лаборант Ірина Маковоз.

Ватутінці загалом радіють, що в їхній лікарні з’явилося нове обладнання, однак нарікають на непрофесіоналізм окремих працівників та лікарняні побори.

─ Я не бачу сенсу купляти нову апаратуру,─ пише Василь Юхименко у мережі “Фейсбук”, ─ коли на нiй будуть працювати непрофесiонали. Спочатку всiм треба пройти атестацiю хоча б у спецiалiстiв iз Черкас, а хто не пройшов, виганяти з позором. А то звикли тiльки заглядати до нас у кошельки.

Цей пост містяни активно підтримують.

Ліна Кравченко бачить ситуацію в іншому ракурсі.

─ Молодці…є і серед наших спеціалістів досвідчений персонал…головне є своя апаратура.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.06.2017 09:36
Переглядів: 1013
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.