Ватутінська танцювальна студія виборола Гран-прі на фестивалі в Грузії

Ватутінська танцювальна студія «Dance Pro Style» під керівництвом Ольги Очкасової щойно повернулась із Грузії. Саме там, у Батумі, на міжнародному фестивалі-конкурсі «Золоте руно», де було представлено 40 колективів з різних країн, наші феноменальні танцюристи відвоювали Гран-прі. Це особливо приємно, знаючи, що хто-хто, а грузини в танцях добре розбираються. Згадаймо хоча б їхній балет «Сухішвілі».

Окрім Гран-прі, найвищої нагороди конкурсу, танцювальна студія Ольги Очкасової отримала ще кілька перемог.«Перші місця вибороли в номінаціях: сучасна хореографія (вікова категорії 8-10 років), східна хореографія (вікова категорії 11-13 років), стріт-денс (змішана вікова категорія). За виконання сольних танців І місце посіла Анна Крамаренко, ІІ місце – Анастасія Дем’янова», – пишуть на сайті Ватутінської міської ради.

Міськрада інформує також, що колектив «Dance Pro Style» уже чотири рази отримував Гран-прі, має понад 100 дипломів, 30 кубків та медалей, отриманих на танцювальних конкурсах, що проходили в Києві, Дніпрі, Скадовську, Бердянську, Львові, Ужгороді, Одесі, Черкасах, Умані, Євпаторії, Кам’янець – Подільському.

-Перебуваючи в Грузії, діти не лише брали участь у конкурсі, тренувались, а й відпочивали – відвідували екскурсії, купались у морі, милувались краєвидами чорноморського узбережжя з борту корабля. Із Батумі вони повернулись сповнені вражень та сил до нових перемог, – розповідає Ольга Очкасова.

Грузія, певно, теж запам’ятає патріотичних українців, які не розлучались із національним прапором та щиро, емоційно, від душі заспівали на сцені міжнародного конкурсу вітчизняний гімн, аби всім показати, хто вони є і якого народу, держави діти.

Коментуючи подію в соцмережах, ватутінці зауважують, що старшому поколінню давно треба брати приклад з дітей – їхньої наполегливості, одностайності, волі до перемоги та любові до рідної землі. І, звісно, за все це – респект і подяка тренеру.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

18.07.2019 15:19
Переглядів: 2001
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.