У Звенигородській школі-інтернаті відкрили пам’ятну дошку АТОвцю - Вісті Черкащини

У Звенигородській школі-інтернаті відкрили пам’ятну дошку АТОвцю

Меморіальну дошку в пам’ять про загиблого нашого земляка учасника антитерористичної операції на Сході України Михайла Нетесюка відкрито на фасаді приміщення Звенигородської школи-інтернату, де він свого часу навчався. Подія зібрала на шкільному подвір’ї його родичів, бойових побратимів, волонтерів, учнів та педагогів, представників місцевої влади, депутатів різних рівнів, просто його земляків.

Ця традиція почалася у Звенигородці восени минулого року із встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення спеціалізованої школи №1 її колишньому учневі Віктору Погорілому. Віктор загинув під Іловайськом. Разом із тим провулок, на якому розташована школа і де знаходиться дім його батьків, носить нині імʼя Віктора Погорілого.

А меморіальна дошка на фасаді спеціалізованої школи № 3 вкарбувала пам’ять про двох її випускників – Анатолія Зозулю та Володимира Шукліна. До речі, в ці дні громадська організація “Звенигородська районна спілка ветеранів та учасників АТО” та Благодійний фонд “Звенигородський волонтерський рух “З Україною в серці” збирають кошти, щоб розрахуватися за пам’ятник на могилі Анатолія Зозулі, котрий похований в селі його товариша – на Київщині, оскільки в загиблого нікого не залишилося з рідні.

Тетяна ДОВГАНЬ

04.07.2016 18:29
Переглядів: 788
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.