У Звенигородці юнак продавав дітям у школі електронні сигарети

У місті Звенигородка, на Черкащині, поліцейські впіймали 18-річного хлопця на продажі електронних цигарок школярам. 18-річний містянин привозив нікотиновмісний товар прямо до навчального закладу. Його клієнтами були навіть 13-річні діти.

В Інстаграмі є сторінка, де продаються електронні сигарети й різні масла, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Звенигородського райвідділу поліції Тетяна Савонік. – Школярі знайшли цю сторінку і замовляли регулярно товар. Це одноразові пристрої на понад тисячу затяжок. Молодий чоловік приїжджав до школи й продавав їх дітям. Тобто, він працював кур’єром. Його клієнтами були діти від 13 до 15 років.

Підозрілого юнака помітила вчителька й подумала, що той розповсюджує наркотики.

Одна з вчительок побачила, що він дає дітям щось у коробочці, а ті віддають кошти, – продовжує Савонік. – Почала розпитувати в школярів. Ті відповідали, мовляв, яка вам різниця. Тоді педагог повідомила про це директора, який викликав нас.

Чи продавав шкідливі пристрої в інших школах, молодик не зізнався. Йому загрожує штраф від 6 до 13 тисяч гривень. З батьками малолітніх покупців правоохоронці провели виховні бесіди.

Одноразові електронні цигарки, які продавав звенигородець, нині набирають популярність. В кожному пристрої міститься приблизно 20 міліграмів сольового нікотину. Серед небезпек – швидке звикання до нікотину та висока ймовірність передозування ним.

Сергій РАДЧЕНКО

04.11.2021 14:27
Переглядів: 1640
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.