У Звенигородці пишаються своєю легкоатлеткою - Вісті Черкащини

У Звенигородці пишаються своєю легкоатлеткою

У Звенигородці на Черкащині пишаються успіхами колишньої вихованки Звенигородської ДЮСШ, а нині учениці Олімпійського фахового коледжу Єлизавети Будник.

Як розповідають у міськраді, в грудні Ліза показала чудовий результат: 1) на всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних багатоборств (Бровари) здобула перемогу з результатом 2240 очок, виконавши 2 дорослий розряд; 2) на змаганнях зі стрибків у висоту на призи бронзової чемпіонки Олімпійських ігор Віти Стьопіної взяла особистий рекорд 150 см; 3) на змаганнях з легкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона Валерія Борзова серед юні поміж 82 учасниць дистанцію в 200 м здолала за 29.80 с, виконавши норматив 3-го розряду; 4) на змаганнях «Веселі стрибунці» (Київ) здобула перемогу та встановила новий особистий рекорд у стрибках у висоту – 153 см.

Хочеться вірити, що на небокраї Звенигородщини сходить нова яскрава талановита спортивна зірочка, яка гідно представлятиме наш регіон на всеукраїнських, європейських та світових змаганнях.

«Вітаємо юну звенигородчанку, яка стала гордістю нашої громади, та бажаємо їй подальших перемог найвищого рівня», – наголошують у міськраді.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: «Ерудит» повертається громаді: Тальнівська міська рада ухвалила ключове рішення для старшої школи

Читайте нас також в Telegram!

30.12.2025 10:40
Переглядів: 46
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.