У Ватутіному нарешті видають безкоштовний інсулін в повному обсязі

Як відомо, кілька місяців поспіль багато хворих на цукровий діабет мешканців Ватутіного не мали змоги отримати безкоштовний інсулін. На це ані в державному, ані в місцевому бюджеті не знаходилось коштів. Точніше, гроші виділяли, але на всіх не вистачало. Останні місяці лише 20-30 осіб, що звечора займали чергу перед аптекою, могли вхопити ці життєво-необхідні ліки. Іншим більше ста хворим доводилось їх купувати, позичати тощо. Проблема набула широкого резонансу в пресі та на телебаченні. До її вирішення підключились громадські активісти й народні обранці. І ось, нарешті, в грудні місяці гроші на інсулін знайшли.

− Слава Богу, уже все вирішено, − інформує депутат міськради Олег Ступник, який опікувався вирішенням проблеми. − В цьому місяці безкоштовний інсулін люди отримали в повному обсязі. До лютого це питання закрите, профінансовано. А вже з лютого держава планово виділятиме кошти.

Інсулінозалежні ватутінці цю інформацію підтверджують.

− Усім вистачає. Я отримав навіть за попередній місяць, листопад, оскільки рецепт не був отоварений. Сподіваємось, що цей жах більше не повториться, − каже місцевий житель Роман.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

15.12.2018 12:00
Переглядів: 775
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.