“У тебе ж є, мабуть, сім'я? З ними чи з тобою також може статися якась неприємність'' - Вісті Черкащини

“У тебе ж є, мабуть, сім’я? З ними чи з тобою також може статися якась неприємність”

Минулого понеділка, 22 листопада, кореспонденту сайту “Вісті Черкащини” Сергію Радченку зателефонував невідомий чоловік із прихованого номера і висловив припущення, що з ним може трапитися щось неприємне.

“До мене рідко телефонують із прихованих номерів, тому стало цікаво і дзвінок прийняв. Чоловічий голос відразу ж з натиском поцікавився, навіщо пишу “такі статті”. Я перепитав, що він має на увазі і хто він такий. Відповіді не отримав, – розповідає журналіст — Тим часом незнайомець перейшов до погроз, які не дуже вдало завуалював: “У тебе ж є, мабуть, сім’я? З ними чи з тобою також може статися якась неприємність. Це життя. Тому видали краще статтю на сайті”. Намагався все ж випитати, яку конкретно статтю той має на увазі. Від відповіді співрозмовник знову ухилився і просто кинув слухавку.

З приводу якої саме публікації телефонували, залишається лише здогадуватися. За минулі місяці я написав кілька викривальних матеріалів. Хоча, певні думки є. Нещодавно, наприклад, написав про ДТП, яке винуватці хотіли приховати з самого початку. Знайомий із поліції перед виходом матеріалу попереджував про можливість подібного. Мовляв, невідомо, що ті можуть утнути. Але стверджувати напевно не беруся. Тим паче у тих людей проблеми зараз серйозніші, ніж публікація інформації про аварію”.

Журналіст планує звернутися до поліції із заявою щодо цього випадку.

“Колись вже був подібний дзвінок. Щоправда, тоді погрожували відкрито. Та до обіцяного не перейшли. Погроз не боюся, але все ж до цього дзвінка зовсім безтурботно не ставлюся. Досі є люди, які застрягли у 90-х і не знають інакших способів впливу, окрім фізичного”, – вважає Радченко.

Олександр ГРИГОРУК

23.11.2016 12:54
Переглядів: 923
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.