Студія танців у Ватутіному продовжує навчання дистанційно

Танцювальна студія «Dance pro style» із міста Ватутіного, що на Звенигородщині, яку відвідують також талановиті діти з Катеринополя, Єрок, Стебного, Звенигородки тощо, під час карантину перейшла на дистанційне навчання. Спершу тренер Ольга Очкасова щодня виставляла відеоуроки для своїх вихованців. Нині керівництво студії оголосило конкурс на кращий танець-відеоролик від учнів. Переможцям у кожній віковій категорії обіцяють після завершення змагань вручити особливі подарунки, які саме поки що не розголошують. Діти записують на відео свій танцювальний номер і надсилають тренеру, яка публікує його на особистій сторінці у «Фейсбук» та на сторінці «Dance pro style». Всі бажаючі можуть голосувати за обраного учасника. «Голосуйте за всіх дітей. Один за одного голосуйте. Бажано, щоб у вас були лайки не лише ваших родичів, але й інших людей. Допомагайте один одному! І той, хто здобуде найбільше лайків, отримає подарунок від танцювальної студії. Не лише одна людина отримає, а в кожній групі: старшій, середній, для найменших. Кожна група отримає подарунок, оскільки неможливо судити всіх разом, бо ви всі різні, категорії різні, знання теж», − звернулася тренер до вихованців, а також зауважила, що вони добре справилися із поставленим завданням, записали дуже цікаві й творчі відео .


Ця ідея припала до душі не лише учасникам конкурсу та їхнім батькам, але й стороннім, випадковим глядачам. «Під час майже суцільних негативних новин, які заполонили нині інформаційний простір, відео з дітьми, що танцюють, вчаться імпровізувати, створювати своє маленьке шоу, спектакль – мов ковток свіжого повітря, − коментує Марина Коріненко із Катеринопільщини. – Залюбки переглядаю всі. Молодці «Dance pro style». Очевидно, там креативні що тренер, що діти».
Звісно, такий конкурс спонукає дітей не забувати вдома про танці. Адже, готуючи відео, кожному довелось добряче потрудитись, докласти гарних зусиль.
Хто хоче долучитись до оцінювання − будь ласка! Конкурс триває до 23 квітня. Заодно й відволічетесь від думок про світову економічну кризу та коронавірус. Життя триває!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

09.04.2020 13:43
Переглядів: 972
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.