''Років 20 тому її батько їв м'ясо собак і котів''

У Ватутіному невідомі намагалися зарізати пса. Тварину оглушили й перерізали горло. Мешканці двох багатоквартирних будинків в такій жорстокості звинувачують свою сусідку. Підозрюють, що жінка на ґрунті алкогольного сп’яніння хотіла з’їсти чотирилапу жертву. Її вже покійний батько раніше нібито вживав у їжу м’ясо собак та котів, бо мав туберкульоз. Люди помітили зникнення свого улюбленця й почали шукати.

Наш Рижик – це господар на 3 двори, – розповідає ватутінець Олександр. – Прибився до нас десь місяців 6 тому. Аж тут він десь різко зник. Перед цим увечері наша сусідка-пияка взяла його на руки й потягнула до себе в квартиру. Але вона запевняла, що хоче погодувати. Нас це насторожило. Через деякий час вона знову вийшла на двір, але без пса. Каже, поїв і десь побіг. Вже пізно увечері я виходив у під’їзд і побачив сліди крові. Вони вели за будинок. Вранці всі кинулися шукати. Побачили його закривавленого. Роздивилися, а в нього на голові велика рана від удару й перерізана горлянка. Підозрюємо, що вже не було чим закушувати, то вирішила вбити собаку. Разом із сусідкою були ще чоловіки. Один з них нещодавно вийшов із в’язниці.

Перед зникненням тварини діти почули її несамовитий крик. Наступного дня знайшли пса на городі за гаражами.

Він був за гаражами. Лежав під деревом, опустивши голову, – розповідає Галина Осадча. Вона першою знайшла покалічену тварину. – На мене майже не реагував. Тоді зійшлися всі сусіди й занесли його в сарай. Викликали ветлікаря. Він зашив рану. Сказав, підпише документи, що рана саме різана. Якби ніж був гострий, то голову б повністю відтяли.

Підозру про схильність їсти м’ясо собак мають більшість сусідів скандальної жінки. Разом з тим дворові тварини ще ніколи не зникали біля будинків, де стався інцидент.

Років 20 тому її батько їв м’ясо собак і котів, – каже інший мешканець будинку. Прізвище просить не називати. – Я це ще застав. Начебто хворів туберкульозом. Не можу стверджувати, що й вона хотіла так вчинити з нашим улюбленцем. Але одного дня сусідка тягла його до себе в квартиру й всі чули вереск пса, а наступного дня ми знайшли його з перерізаними горлом. То добре, що встигли врятувати.

Врятував тварину місцевий ветеринар Володимир Стародуб. Диво, що лезо не зачепило артерію, дивується фахівець.

По всьому було видно, що собаку намагалися вбити, – вважає Стародуб. – Хотіли потім з’їсти чи ще щось. За всю мою практику це вперше з таким зіткнувся. Такої рани ніколи не бачив. Але я зробив все залежне від мене. Різали один раз, але вдало. Гортань зачепило. Добре, що не зачепили вену.

За словами мешканців будинку проблеми з жінкою в них були й раніше. Та часто випиває зі своїми знайомими й влаштовує скандали. Має трьох дітей від різних чоловіків. Двох з них в неї раніше забрала соцслужба. Залишилась 13-річна дівчинка, яку теж можуть забрати.

З самою підозрюваною поговорити не вдалося. Та закрилася у квартирі й не впускала навіть правоохоронців. У під’їзді біля її житла на стінах висять картинки із котами. Поруч видніються затерті сліди крові.

Поліціянти нібито вилучили в помешканні жінки закривавленого ножа, яким вона могла різати тварину. У звенигородській поліції цю інформацію спростовують. Проте кримінальну справу все ж відкрили.

До нас надійшло колективне звернення від жителів міста Ватутіне, про те, що вони знайшли собаку, яка була з ушкодженнями, – коментує заступник начальника Звенигородського райвідділу поліції Петро Малюша. – Зараз вона в нормальному стані. Слідчо-оперативна група зібрала матеріали. Відомості внесено до ЄРДР за статтею про жорстоке поводження з тваринами.

Тепер мешканці будинку вимагають від поліції покарати сусідку. Якщо справа затягуватиметься, збираються їхати скаржитися до обласної прокуратури.

Сергій Радченко

14.09.2019 01:07
Переглядів: 2098
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.