«Племінник сидів у куртці»: у Звенигородці замерзають школярі - Вісті Черкащини

«Племінник сидів у куртці»: у Звенигородці замерзають школярі

фото тематичне

У Звенигородці родичі школярів скаржаться на холод в деяких навчальних закладах. В окремих класах під час морозів температура нібито опускалась до 13 тепла.

«Пост обурення. Учора племінник прийшов із школи і повідомив, що у їхньому кабінеті було +13 градусів. Для батьків це була не новина, бо у тому кабінеті більше +15 ніколи взимку не буває, а от для мене – шок. З’ясувалося, що таких «теплих» кабінетів на школу декілька, а в одному з них взагалі +11! В інших кабінетах відносно тепло. І це в одній із найкращих шкіл міста», – написала у Фейсбуці звенигородчанка Олена Шевченко.

Жінка підозрює, що керівництво ОТГ про цю проблему може й не знати. В якій саме школі це відбувається, не хоче казати, аби не нашкодити племіннику.

–Називати номер школи з етичних міркувань не буду, – розповідає журналісту Шевченко. – Але така проблема існує не тільки в цій школі. На жаль, керівництво школи стверджує, що потрібний капітальний ремонт системи опалення, а на це потрібні немалі кошти. Хоча вчора уроки не були скорочені. У відділ освіти передається середня температура по всій школі, а не в кожному класі окремо.

За словами Олени, аналогічні температурні режими були й минулого року.

–У минулому році була кабінетна система, то вони відігрівалися у більш теплих кабінетах, – продовжує звенигородчанка. – А у цьому році, у зв’язку з карантином, ходіння по кабінетах відмінили. Уроки скорочують лише тоді, коли низька температура по всій школі. Племінник сидів у куртці. Це мені нагадує 90-ті роки, тоді ми теж в куртках сиділи на уроках. Я уявляю, яких хвороб можуть набути дівчата, висидівши 45 хвилин на холодному стільці.

Мер Звенигородки Олександр Саєнко каже, що у всіх школах тепло. Ніхто з батьків досі не приходив скаржитись.

–Ні до мене, ні у відділ освіти поки ніхто не приходив скаржитися з цього приводу, – пояснює Саєнко. – Щодня у Вайбер керівники шкіл скидають статистику: скільки учнів відсутні, хто хворий і який температурний режим. Менше 18 градусів тепла немає ніде.

Під дописом Олени про холод у школі заявляють й інші містяни. Водночас, в школі №2, наприклад, за відгуками дітям досить тепло.

Анатолій БУЗИНА

19.02.2021 17:08
Переглядів: 1789
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.