Олександр Галісовський побився із Вікторією Будько - Вісті Черкащини

Олександр Галісовський побився із Вікторією Будько

Минулої п’ятниці у Ватутіному побили 51-річну Вікторію Будько. Жінка зробила зауваження власнику німецької вівчарки Олександру Галісовському, аби той не випускав собаку за межі двору. За її словами, пес неодноразово кидався на неї під час прогулянок біля місцевих ставків.

“Я вже давно хотіла з ним поговорити, – розповідає постраждала. – В п’ятницю, десь в годин шість вечора я гуляла із своєю “хаскою” (хаскі – порода пса жінки – ред.). Йшла повз його будинок. Побачила його і попросила, щоб слідкував за собаками і не випускав на вулицю, а у дворі прив’язував. Галісовський був п’яний. Тут він наче озвірів. Починає забирати в мене повідок із собакою, а мене всією п’ятірнею штовхає в лице”.

Жінка впала на землю. Каже, головним завданням було не випустити повідок і затулити обличчя. Почала кликати на допомогу. Навколо події почали збиратися люди. Проте ніхто жінці не допоміг.

“Там були і чоловіки. Ніхто навіть і не подумав підбігти і відтягнути того Галісовського, – продовжує Вікторія Василівна. – Воно й зрозуміло. Його тут всі бояться. Він орендує кілька ставків. У нього міліція, прокуратура й інші місцеві керівники ловлять рибу “на халяву”. Тому він і поводиться, як царьок”

.

Згодом на шум прибігли працівники із сусідньої металоприймальні. Один із них втихомирював нападника.

“Поки до нього хтось говорив, я втекла. Попросила у якоїсь жінки телефон і визвала поліцію. Ті довго не їхали. Приїхали за другим дзвінком. Хоча їхній приїзд не дуже й подіяв на нього, бо й в присутності поліцейських вів себе агресивно. Ті ледь його заспокоїли”.

Будько живе в Києві. Керує комунальним підприємством і працює помічником народного депутата України. У Ватутіне приїжджає до батьків. Цього літа, каже, двічі відбивалась від собак Галісовського.

“Це ж не тільки я страждаю, – обурюється жінка. – Один розказував, як вийшов до свого подвір’я, а там той пес сидить. А якби це дитина вийшла. Але всі мовчать і не хочуть мати з ним проблем. Знають, що він неврівноважений”.

Олександр Галісовський каже, що захищався, а не нападав.

“Вона не дружить з головою. Хай у больницю звернеться, – пояснює телефоном чоловік. – Коли я до неї вийшов, кидалась на мене з газовим балончиком. Хотіла в обличчя пшикнути. Я її не бив. Просто хотів захиститися і відібрати той балончик”.

Окрім вівчарки має ще одного великого пса, але не породистого. Запевняє, що ті рідко кудись вибігають. Переважно бігають подвір’ям.

У Звенигородській міліції чекають результатів судово-медичної експертизи аби дати належну правову оцінку ситуації.

“Я не хочу, щоб він мені якісь гроші давав чи ще щось. Просто хочу, щоб його “присадили” трохи, і щоб люди могли ходити до ставків на пляж і не боялися тих собак, – запевняє Вікторія Будько. – Через завантаженість лікаря експертиза буде готова наступного вівторка. Маю свідка, який знімав моє побиття на телефон. Я не залишу цю справу на самотік”.

Нагадаємо, що минулого тижня бродячі собаки у Ватутіному ледь не загризли 9-річну дівчинку. Водночас мер міста Олександр Лисюк відмовився коментувати ситуацію із бродячими собаками й випроводив нашого журналіста із кабінету.

Сергій РАДЧЕНКО

19.09.2016 16:35
Переглядів: 1084
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.