Новорічна компанія влаштувала погром у зйомній квартирі - Вісті Черкащини

Новорічна компанія влаштувала погром у зйомній квартирі

На Новий рік компанія святкувальників розгромила зйомну квартиру у Звенигородці. Вибили вікно і пошкодили пластикові балконні двері. Про це розповіла власниця квартири Марина Ошієвська.

“Їздили святкувати до батьків під Вінницю. Квартиру вирішили здати знайомим. Заробили на тому небагато. Син моїх друзів Саша шукав, де зустріти Новий рік із компанією, – розповідає жінка. – Пообіцяв, що все буде в порядку. Мовляв, всі дорослі люди і вестимуть себе культурно. А 1-го числа телефонує і каже, що розбили нам вікно і ледь не з петель вирвали двері, які виходять на балкон. Попросила подругу піти подивитися. Виявилося, що й на кухні пошкодили гарнітуру. Поки нас не було, друзі закрили плівкою вікно. Коли приїхали — жахнулися. Питаю у того Саші, як так сталося. Виявляється, в новорічну ніч до них прийшла ще якась компанія. Хтось там між собою посварився і почалась бійка. Жбурнули стільцем і попали прямо у вікно. А за двері й кухонний гарнітур не може пояснити. Його батьки пообіцяли компенсувати збитки”.

У ніч з 31-го на 1 січня у квартирі було 5 чоловік. Ще четверо прийшли після 12-ої ночі.

“Я не бачив початку тієї бійки, бо вийшов тоді із своєю дівчиною на двір. Ми ту компанію й не кликали. Але відповідати нам, бо ми ж просили здати квартиру”, – розповідає Олександр. Просить не називати прізвище.

Суму збитків оцінили у 6 тисяч гривень. Вставлятитимуть нове скло і ремонтуватимуть двері на балкон і кухонну гарнітуру. Квартиру більше нікому не довірятимуть, каже власниця.

Сергій РАДЧЕНКО

03.01.2017 18:27
Переглядів: 1205
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.