На Звенигородщині зять зґвалтував свою 74-річну тещу. Нові подробиці справи (Відео) - Вісті Черкащини

На Звенигородщині зять зґвалтував свою 74-річну тещу. Нові подробиці справи (Відео)

У селі Михайлівка на Звенигородщині 48-річний чоловік зґвалтував майже вдвічі старшу місцеву жительку. Інцидент трапився 16 серпня вночі. Жертвою виявилася 74-річна теща підозрюваного. Незадовго до вчинку, зять прийшов додому п’яним. Через це посварився з дружиною. Коли остання лягла спати, чоловік вирушив до будинку пенсіонерки. Живе на сусідній вулиці.

Рідна дитина і таке зробила, – плаче Тетяна Михайлівна. Перед тим, як вийти, обережно вдивляється у вікна. Вхідні двері зачинила на замок. – Ніколи раніше мене не ображав. Не знаю, що це йому зробилося. Це сталося о 2-ій годині ночі. Витягнув шибку й заліз до хати. Був п’яним. Як побачила його у дверях, дуже закричала. Сказав: «Цить, дурепо! Чого ти?» Не бив мене. Хоча ліктями придавив ребро. Досі болить. Я намагалася покликати на допомогу, але він мені рота халатом закрив. У хаті пробув 2 години. Потім вийшов через двері та відправився шукати горілку по селу. Перед цим шибку поставив назад.

Поліцію викликала донька жертви. Про насильство над рідною людиною дізналася випадково, коли вранці зателефонувала поцікавитися здоров’ям.

Донька до мене телефонувала й питала, як я. Кажу: «Прийди та подивися», – продовжує пенсіонерка. – То вона вже тоді викликала поліцію та «швидку». Я не могла, бо в мене не поповнений рахунок. Тепер дуже боюся. Третю нічне сплю.

До зятя ставилася, як до рідного сина, говорить зґвалтована. Той постійно приходив допомогти по господарству. На свою дружину морально тиснув.

Мою дочку він не бив. Морально ображав, – скаржиться Тетяна Михайлівна. – Спочатку вони бідно жили. Я віддала їм земельний пай. Пенсію всю віддаю. Вадим має золоті руки. Сам механік. Мені вдома допомагав завжди, що попрошу.

Дружина підозрюваного сподівається на значний термін для власного чоловіка.

Ми з ним 19 років разом прожили, – розповідає жінка. Називатися не хоче. – І всі ці роки він пив. Постійно принижував мене. Я й «кодувати» возила його. Зірвався. Сварилися через це, але він закривав мені рота, бо, мовляв, він заробляє гроші. Раніше він працював у міліції. Пізніше купив вантажівку й заробляв нею. Останні роки ремонтував машини. Люди його за це цінували. Він і в той день взявся за ремонт. Прийшов додому п’яним. Я закрилася у кімнаті і лягла спати. Чула, як він бродив хатою. А на ранок дізналася, що він накоїв. Я його боюся й ненавиджу. Він зіпсував мені все життя.

У подружжя є спільний неповнолітній син.

Якщо він повернеться додому, зберу речі, візьму сина і підемо десь, – пояснює дружина затриманого. – З ним жити я не збираюся. Хай забирає свою вантажівку і все, що хоче, лиш би більше не бачити його. Я не знаю тепер, чого від нього очікувати і що він нам може зробити. Хоча я завжди підозрювала, що він здатний скоїти щось лихе. Страшна людина. Зганьбив нас. Боюся йти на роботу, бо соромно. Але те, що його посадять – ковток свіжого повітря для мене.

Неофіційно у поліції кажуть, що ймовірний ґвалтівник давно обіцяв поглумися над тещею. Тепер йому загрожу тривале ув’язнення.

Особа, яка підозрюється у зґвалтуванні давати покази відмовляється, – коментує начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Зі слідством не співпрацює. Та слідчими знайдені беззаперечні докази, які вказують на його причетність.

Лисянський суд вирішив на час слідства посадити підозрюваного під варту. На засіданні були присутні його родичі. Саме вони допомогли «розвалити» лінію захисту адвоката. Правозахисник намагався довести непричетність клієнта до злочину та просив не відправляти того до слідчого ізолятора.

Сергій Радченко

23.08.2020 15:35
Переглядів: 16982
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.