На Звенигородщині знайшли мертвою жінку

У вівторок, 8 січня, в селі Рижанівка Звенигородського району поховали 28-річну Вікторію Білу. Останні півтора місяці жінка жила в селі Озірна Звенигородського району. Сиротами залишилося двоє дітей – хлопчики 6 і 7 років, пише Gazeta.ua.

“Вікторію ревнував чоловік, – каже один із колишніх односельців. – Прізвища не називає. – Вони через це постійно сварилися. Поліція нібито вже заарештувала його”.

Сільський голова Озірної Дмитро Юхимчук не знає причину смерті Вікторії.

“Говорити можна будь-що, бо язики в наших людей без кісток, – розповідає телефоном. – Але офіційну причину назве поліція після експертизи. Жінка не місцева. Родом із Рижанівки нашого району”.

У сільраді Рижанівки розповідають історію покійної.

“Зараз у селі гуляє кілька версій, – каже сільський голова Олександр Гоменюк. – Одні кажуть, що Вікторія після сварки із чоловіком напилася пігулок і померла. Інші стверджують, що її повісив чоловік. Правди зараз ніхто не знає. Жінка тричі виходила заміж. Спершу жила в рідному селі із першим чоловіком. Нажили двох хлопчиків. Згодом розлучилася й вийшла заміж у Вільхівець. Там пожила півтора-два роки, знову розлучилася й вийшла заміж в Озірну. Там прожила місяць чи два. Ніяким алкоголем не зловживала. Дітки завжди чисті, охайні й доглянуті. Не віриться, що така трагедія сталася із молодою жінкою”.

Звенигородські правоохоронці подробиць трагедії поки не розкривають. Основна версія – самогубство. Кримінальне провадження відкрито за статтею “вбивство”. За інформацією з джерел у поліції відомо, що жінка перед повішанням залишила передсмертну записку. В родині нібито часто були скандали. Самогубця відвідувала місцевого психолога. З чоловіком жила в шлюбі.

<img src='‘ class=’aligncenter’/>

08.01.2019 21:16
Переглядів: 3279
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.