На Звенигородщині школярі харчуються власноруч вирощеними овочами

У селі Водяники на Звенигородщині учні місцевої школи нарешті змогли покуштувати зелень та овочі вирощені власноруч. Нагадаємо, парник біля НВК звели на початку квітня. Такий же є й біля школи у селі Чижівка. Наступного тижня планується офіційне відкриття.

–Сам не думав, що вийде так добре, – каже голова Водяницької громади Руслан Каюк. – Поки Звенигородка була на карантині, моя донька ходила до школи у Водяниках. І от вона розповідала, як їх водив вчитель до парників, як вони доглядали за рослинами. Тобто, діти захопилися цим. Я нещодавно туди заходив. Гарний урожай виростили. Є редиска, огірки, різна зелень. Це все нині є у шкільному меню.

Теплиці не простоюватимуть навіть на час літніх канікул.

–Влітку там теж будуть вирощувати культури, – пояснює Каюк. – Найімовірніше, це будуть помідори та огірки. В Ризиному нещодавно зняли стару теплицю. Хочемо запустити такий проект і по інших школах. Це дає гарні результати.

Окрім вирощування зелені в теплицях, школярі Водяницької громади взялися й за пришкільні ділянки. Там вони висадили картоплю, урожай якої потім також потрапить на столи у шкільних їдальнях.

Анатолій БУЗИНА

 

13.05.2021 14:59
Переглядів: 1195
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.