На Звенигородщині неповнолітніх дітей вилучили із неблагополучної родини (Відео)

фото тематичне
Правоохоронці Звенигородського районного відділу поліції на Черкащині 27 січня отримали повідомлення про крадіжку грошей у будинку в селі Ризине.
Коли поліцейські прибули за вказаною адресою, побачене їх шокувало. У занедбаному приміщенні, антисанітарних умовах танцювали двоє чоловіків і жінка. Компанія була в стані сильного алкогольного сп’яніння, а двоє малолітніх дітей спостерігали за діями дорослими. Вони зраділи, коли поліцейські зайшли до будинку.

3-річний хлопчик і 4-річна дівчинка були недоглянуті, брудні, голодні та кволі. Поліцейські прийняли рішення негайно вилучити дітей від 23-річної матері та 27-річного батька, та повідомили службу у справах дітей. Працівники соціальної служби також прибули на місце, родину одразу поставили на облік як таку, що опинилася в скрутних життєвих умовах. Малолітніх доставили до дитячого відділення Звенигородської районної лікарні, де зараз вони перебувають.
Наразі вирішується питання щодо позбавлення жінки та чоловіка батьківських прав. На них поліцейські ювенальної превенції склали адміністративний протокол за ч. 1 статті 184 КУпАП.
Раніше скарг на родину до поліції не надходило. Повідомлення про крадіжку грошей у цьому будинку не підтвердилося.
Шановні громадяни, якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, просимо звертатися до інспекторів ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, або до найближчого відділення поліції. Також телефонуйте на спеціальну лінію «102», або пишіть нам в соціальних мережах.
28.01.2022 14:14
Переглядів: 1717
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.