На фестивалі земляки Кобзаря, жителі Звенигородщини, були неперевершеними

В обласному фестивалі-конкурсі «Народ мій є, народ мій завжди буде» взяли участь 82 виконавці з шести міст, одинадцяти районів та дев’ятнадцяти ОТГ Черкащини. Як уже ввійшло в практику в умовах пандемії, цей захід відбувся в онлайн-форматі. За умовами конкурсу, учасники трьох вікових категорій мали виступити у жанрах «естрадна пісня» та «мала форма», виконуючи твори патріотичної тематики і твори, що втілюють ідею українського державотворення та єдності держави.

Після перегляду номерів та обговорення, члени журі визначили переможців. У віковій категорії 12-15 років в жанрі «естрадна пісня» дипломи другого і третього ступенів відповідно отримали Софія Кривошея й Аліна Клименко з села Шевченкове Звенигородського району. Співучою виявилася і сестра Аліни – Анна: у вокальному дуеті вони вибороли диплом третього ступеня. А диплом другого ступеня у жанрі «малі форми» вручили вокальному тріо «Чарівниці» з Шевченківського сільського будинку культури.

Серед вокальних ансамблів переможцем конкурсу з врученням диплому першого ступеня одноголосно було визнано зразковий художній колектив-ансамбль бандуристів «Срібні струни» Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю.

Підтвердила свою високу художню майстерність в категорії 15-22 роки (жанр естрадна пісня) й солістка Звенигородського районного будинку культури Каріна Олійник, яка удостоїлася диплома першого ступеня. Диплом третього ступеня у її колежанок – жіночого вокального дуету у складі Надії Шеляг та Катерини Вдовиченко.

Михайло НЕЧАЙ

16.11.2020 09:00
Переглядів: 922
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.