На Черкащині вчителя звинувачують у жорстокому поводженні з учнем - Вісті Черкащини

На Черкащині вчителя звинувачують у жорстокому поводженні з учнем

Як зазначено на сайті http://vikka.ua

В одній зі шкіл Звенигородки вчителя історії звинувачують у жорстокому поводженні з учнем. За словами мами одного із школярів Людмили Гриценко, педагог вдався до насилля над учнем 6-го класу прямо під час уроку. Свідками цього стали однокласники хлопчика.

– За словами дітей, які навчаються в цьому класі, все розпочалося з того, що в одного із учнів упав картуз і він хотів його підняти. Помітивши це, вчитель почав кричати, схопивши дитину на светра, і смикати. Дитина впала назад головою, при цьому зламавши вазон і сильно забившись спиною. Не зупиняючись на цьому, педагог розкидав стільці, підбіг вже до дитини в сльозах, узяв хлопця за руку й ногу і виніс із класу. Сам повернувся продовжувати урок. Завідувач з виховної роботи завела хлопчика в кабінет до директора, щоб відлежався, тому що в нього сильно розболілася голова і спина, − пише Людмила Гриценко у Facebook.

Про випадок у звенигородській школі дізналися й обласні чиновники. За словами очільника управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерія Данилевського, відділом освіти Звенигородської районної держадміністрації вже розпочато службове розслідування.

– Людина, яка повідомила про інцидент, не була свідком події. Саме тому, я не можу давати оцінки діям педагога до завершення перевірки, і нікому не раджу цього робити. Але якщо вина педагога буде доведена, я особисто наполягатиму на найсуворішому покаранні для нього, − зазначає чиновник.

28.03.2017 14:35
Переглядів: 564
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.