«Любив музику і захоплювався малюванням» – на війні загинув Захисник зі Звенигородщини

23 листопада у Козацькому на Звенигородщині прощаються з мужнім воїном, патріотом Денисом Чупріним.

«Солдат Чупрін Денис Васильович, 21.07. 2001 р. н., був військовослужбовцем контрактної служби. Номер обслуги відділення кулеметного взводу окремої аеромобільної бригади. Загинув 17 листопада під час артилерійського обстрілу на Луганщині», – інформують у Черкаському обласному ТЦК.

У Звенигородській міськраді про загиблого розповідають наступне. У 2017 році закінчив Козацьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, вступив до Лисянського професійного аграрного ліцею, де отримав дві спеціальності: тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва й слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин. 2020 року Денис був призваний на строкову службу, після завершення якої підписав контракт із ЗСУ.

Болісно сприйняли звістку про його загибель у рідній школі.

«Денис понад усе любив Україну, був справжнім патріотом. Він виріс чесною, справедливою та доброю людиною, мав твердий характер, завжди обстоював свою точку зору. Він любив музику і захоплювався малюванням. Мав багато планів, задумів і мріяв про власну сім’ю. Але доля розпорядилася інакше, забравши найцінніше – життя!» – згадують у Козацькому ліцеї.

Вічна шана Герою. Царство небесне його душі. Рідним і близьким – щирі співчуття!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Звенигородська громада прощається із Героєм-розвідником

Читайте нас також в Telegram!

 

23.11.2022 11:07
Переглядів: 2222
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.