Футболу кожен вік підвладний - Вісті Черкащини

Футболу кожен вік підвладний

Міцні дружні, майже родинні зв’язки єднають колектив Звенигородської школи-інтернату-спортивного ліцею з випускниками та батьківським комітетом навчального закладу. При цьому використовуються різні форми, як от і турнір з міні-футболу, який відбувся тут нещодавно. В турнірі взяли участь чотири команди. До першої ввійшли випускники, котрі вийшли зі стін школи до двадцяти років тому, до другої – ті, хто випускався більше двадцяти років тому. Ще дві команди були сформовані з нинішніх учнів і, нарешті, з їхніх батьків та учителів.

Найбільш упевнено, як відразу ж зазначили добровільні судді, виступила команда «Випускники після двадцяти років». Отримавши три перемоги поспіль, вона й піднялася на найвищу сходинку. Цей успіх команді забезпечили Микола Микитенко, Пилип Білоножко, Олександр Лисяний, Сергій Романов та Сергій Рубан.

Команди «Випускники до двадцяти років» та «Батьки-вчителі» набрали однакову кількість очок, проте за різницею забитих і пропущених м’ячів друге місце присудили «Випускникам». А батьки й вчителі посіли третє місце.

Не пощастило «Учням». Проте, як говорилося після змагань, переможених не було. А нагородою для всіх стали спортивне завзяття і радість спілкування.

Михайло НЕЧАЙ

10.02.2018 00:00
Переглядів: 622
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.