Домашній арсенал звенигородчанина потягнув на кримінальну справу - Вісті Черкащини

Домашній арсенал звенигородчанина потягнув на кримінальну справу

В ході воєнних дій на сході України на території багатьох областей, в тому числі й на Черкаську, різними шляхами потрапляє все більше вогнепальної зброї і боєприпасів. Останнім часом в поле зору правоохоронців потрапляє і Звенигородський район. Так, і нещодавно в ході санкціонованого обшуку в домоволодінні тамтешнього жителя, вони виявили цілий арсенал: бойові припаси для вогнепальної зброї в загальній кількості понад 4500 штук, 30 пострілів до гранатомета, 5 корпусів гранат та інші боєприпаси та вибухові пристрої, які дядько зберігав у гаражі та території власного домоволодіння.

Як і ведеться в подібних випадках, правоохоронці вилучили речові докази та направили їх на дослідження. За даним фактом Звенигородською місцевою прокуратурою було відкрито кримінальне провадження. І хоч на початку власник домашнього арсеналу всіляко відхрещувався від нього: мовляв, ні сном, ні духом не відаю, звідки воно тут взялося, досить скоро його вину було доведено. Чоловіка визнано винним за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України та засуджено до трьох років позбавлення волі.

На даний час вирок суду, як йдеться в повідомленні прокуратури, вивчається на предмет його законності, а, отже, поки що не вступив у законну силу.

Михайло НЕЧАЙ

24.05.2018 11:17
Переглядів: 618
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.