Бізнес і влада Звенигородщини допомагають місцевій медицині вистояти під час пандемії

Навалу коронавірусної інфекції на Звенигородщині продовжує стримувати активна співпраця влади, бізнесу, громадськості, спрямована на захист життя і здоров’я людей. Щодень керівниками владних структур спільно з керівниками медичних ланок району проводиться моніторинг епідеміологічної ситуації, визначаються завдання та потреба медичної галузі у фінансових та матеріальних ресурсах. Районна рада, її голова Володимир Кучер вишукують всі можливості для забезпечення місцевих закладів охорони здоров’я необхідним обладнанням. От і минулого тижня Звенигородському центру первинної медично-санітарної допомоги передано партію вартісних електронних безконтактних термометрів.
– Наразі це значна допомога для нас, оскільки такі прилади конче необхідні як виїзним бригадам, котрі здійснюють забір зразків для аналізів на COVID–19, так і сімейним лікарям, які щодня контактують безпосередньо з пацієнтами, – зазначає головний лікар ЦПМСД Галина Радьога.


Водночас цільовим коштом державної субвенції придбані нові автомобілі «Renaut Duster», які передані для обслуговування сільських жителів Моринській та Шевченківським амбулаторіям загальної практики сімейної медицини.
А необхідну медпрацівникам камеру для дезінфекції вартістю у 109 тисяч гривень взялися придбати бізнесмени та господарники району. Першими внесли свою частку від 1 тисячі гривень звенигородські підприємці Сергій Бовтуленко, Богдан Крамар, Сергій Куцан, Сергій Кравченко, Володимир Турбаєнко. Підтримали їх фермери Юрій Фільченков, Володимир Черевко, дирекція СТОВ «Злагода» та інші. Таким чином, необхідні кошти зібрали в стислі строки.

Михайло НЕЧАЙ

22.04.2020 11:02
Переглядів: 1859
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.