Жителі села на Тальнівщині кошти з виїзного ярмарку перерахують військовим

У Романівці на Черкащині благодійні ярмарки для підтримки наших воїнів-захисників з початку повномасштабної війни стали традицією. Ініціативні односельці вирішили не зупинятися на цьому і організували виїзний ярмарок вже у Тальному. Зробили оголошення у місцевій фейсбук спільноті з проханням долучитися до проведення ярмарку інших жителів села. У запропонованому асортименті для продажу були різні овочі, фрукти, посадкові квіти, домашня випічка, гарячий фіточай і навіть пошиті романчанкою господарські сумки та фартухи.

Організаторка ярмарків у селі Тетяна Ярмоленко, розповідає, що жителі Романівки, як і зазвичай, активно підтримали ідею. Понапікали здобу, принесли свіжі фрукти та овочі. Тож у неділю 31 липня поїхали до Тального на базар. Про те, що приїдуть романчани у місті вже знали, адже Ярмоленко поінформувала про захід у соцмережі.

Романчани оригінально облаштували своє місце продажу. На столику під випічкою була вишита скатертина, на автомобілі прикріпили прапор України і зробили плакат з написом – «Романчани – то є сила, яку не здолати! Помагаємо, чим можем ми нашим солдатам!»

– Тут нас уже чекали. Ціни ми поставили доступні. Найперше люди розкупили всю випічку. Це були домашні рогалики, пиріжки і бисквіти. Вторгували майже 4000 гривень. Вкінці все, що залишилося роздавали безкоштовно, здебільшого пенсіонерам. Вони були дуже вдячні, – каже організаторка ярмарку.

Надалі, як переконує вона, жителі села не зупинятимуться. Будуть працювати і заохочувати всіх до допомоги. У планах є ще багато ідей, які жінка спільно з односельцями мріє втілити.

Крім того, у селі, зі слів пані Тетяни, є і ще одна традиція. Кожному захиснику з Романівки люди допомагають придбати все необхідне. На виручені кошти з благодійних ярмарок закуповують речі першої необхідності і передають односельцю, який йде на захист нашої держави.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: На музейній площі у Тальному встановили кам’яний артефакт з місцевого граніту

Читайте нас також в Telegram!

05.08.2022 12:13
Переглядів: 610
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.