З ювілеєм!

1 серпня свій ювілейний День народження – 80 років, відзначає відомий не тільки на Тальнівщині і Черкащині, а й у всій Україні журналіст та краєзнавець Валентин Гордєєв – людина високоосвічена, мудра, розсудлива, працелюбна.

Валентин Олександрович розпочав свою журналістську діяльність у 1965 році. З 1998 року і по сьогодні є редактором громадсько-політичної газети «Поле Честі». Ще в часи СРСР започаткував видавничу справу, видав у 1991 році збірку тоді ще заборонених поезій Василя Симоненка, збірку віршів народної поетеси з Вишнополя Палажки Баштанюк, книгу спогадів Олени Савченко «Молотарка» та ряд інших книжок різних авторів. Також опублікував кілька своїх перекладів з французької та німецької мов. Він автор книжок «Скеля кохання», «Шкереберть з тальнівським присмаком», «Незвичайна поява серед українців. Розвідка про Агатангела Кримського». Крім цього, Валентин Олександрович цікавиться історією рідного краю, зокрема Мисливським палацом графа Шувалова та парковими угіддями. На основі його досліджень була видана книга «Золоте дно. Невідоме і призабуте Тальнівського краю».
За свою працю Валентин Гордєєв був нагороджений Почесною грамотою Національної спілки журналістів України, Почесною грамотою держкомітету інформації, телебачення та радіо, Почесною нагородою Національної спілки журналістів «Золоте перо». В грудні 2004 року громадою міста був обраний членом Тальнівського комітету національного порятунку. Обирався депутатом Тальнівської міської ради, членом виконкому міської ради. Його ім’я занесене до Книги пошани Тального. Він нагороджений медаллю «За заслуги перед містом» та «Відзнака».

Шановний Валентине Олександровичу!

Прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження! У цей радісний день бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру, благополуччя, творчої наснаги і довгих літ життя, сповнених нових творчих ідей та звершень!

Літа біжать немислимо
І ми прискорюєм за ними крок.
І сотню пер вже списано,
І ліг на аркуш не один рядок.
Якби то все зібрати,
Що пройшло крізь серце на-гора,
Нелегко було б починати
Свій шлях життєвий від пера.
Та вибір уже зроблено:
Перо, блокнот, газетна полоса.
До долі будьмо добрими,
Таке життя, повірте, теж краса.
Тож хай від серця пишеться,
І будень хай видзвонює рядком.
Не все, не все залишиться,
Але добро залишиться добром.

Цими рядками Вас, шановний ювіляре, мають за честь вітати кожен окремо та всі разом: колективи Тальнівської центральної бібліотеки, Тальнівського музею історії, Тальнівської ДМШ, Тальнівського будинку культури, Міського центру культури та дозвілля. Вітають Вас відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ, відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, керівники фракцій політичних партій «Європейська Солідарність», «За майбутнє», «Опозиційна платформа «За життя», «Слуга Народу», «Сила і честь». Найкращі слова вітань Вам, шановний ювіляре, адресують меценат Володимир Мовчан, депутат Черкаської обласної ради Ігор Новицький. Вітання надсилають СФГ «Агра», СФГ «Земля», ФОП «Гудзенко С.А.», ФГ «Джерело-Г», ФОП «Склярук Г.К.», ГО «Військово-патріотичний клуб «Гайдамаки»», ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО», Тальнівська районна організація української партії «Справедливість» – Союзу ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців, Центр зайнятості, Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості, КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня», КНП «Тальнівський ЦПМСД», ГО «Зелений світ», Тальнівська районна спілка прикордонників, ТОВ «Урочище Журавське», ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», ТОВ «Вел Груп», ТОВ «Мовер Міл», Асоціація фермерів та приватних землевласників району.
Беззаперечно, прийміть вітання і від інших жителів громади – поціновувачів ваших гострих та критичних статтей, викривальних, завжди актуальних та надзвичайно популярних. І, звісно ж, з 80-річчям вітаємо Вас і ми – редакція газети «Новий Дзвін».

01.08.2021 08:10
Переглядів: 1011
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.