З ювілеєм!

18 лютого 80-річний ювілей святкує жителька Корсунки Лідія Степанівна Білоус. Мудра, розсудлива, добра, щедра, ініціативна, товариська, – такою знають її рідні, друзі, односельці.
На долю жінки випали непрості випробування: війна, повоєнні роки, нестатки. У сім’ї була найменшою четвертою дитиною, народилася, коли батька забрали на фронт. Живого вона його так і не побачила – прийшла похоронка. Як жила вдова з 4 дітьми – не важко здогадатися. Та донька підростала кмітливою, розумною і мала неабиякий потяг до знань. Тому, коли закінчила школу, старший брат-військовий забрав до себе у м. Куйбишев, аби змогла продовжити навчання та здобути освіту. Але не судилося: у цей час захворіла мама і Ліда повернулася її доглядати. Незабаром вийшла заміж за хорошого й роботящого сільського хлопця Василя. Збудували хату, народили двох синів – Володю та Сашка. А тут і робота в селі трапилася підходяща – бібліотекарем. Грамотна, ініціативна відразу пішла вгору. Корсунська бібліотека вважалася однією з найкращих в районі: велика, світла, гарно оформлена, у якій, окрім книг, було дуже багато вазонів. І все – то заслуга Лідії Степанівни. Вона скрізь встигала, всьому вміла дати раду. І на роботі до ладу, й вдома неперевершена господиня: і стіл накрити, і хліба напекти, і город висапати, а як треба, – то й пісню щиру заспівати в дружній веселій компанії. Завжди гостинна, щира, добра.
Згодом Лідію Степанівну обирають сільським головою. На цій посаді пропрацювала більше 13 років. Це були роки розквіту села: діяв успішний колгосп «Здобуток Жовтня», будувалися нові будинки, прокладалися водогін та газопровід, асфальтувалися сільські вулиці. У 1997 році пішла на заслужений відпочинок. За гарну роботу має багато грамот, подяк, дипломів, а головне – повагу та шану серед односельців.
Люблять дорогу матусю, бабусю і прабабусю діти, онуки та правнуки. Поспішають провідати, не дай, Боже, занедужає, адже нині живе сама – чоловік, з яким прожили душа в душу, три роки як відійшов у засвіти. То ж залишається жінці чекати додому синів з родинами, аби щедро почастувати, намилуватися та навтішатися своїми нащадками.
У цей святковий день сердечно вітаємо ювілярку з Днем народження. Бажаємо, щоб у душі цвіла весна, а за вікном розквітали найкращі квіти та радісно співали пташки, щоб в житті було мирно й спокійно. А ще бажаємо міцного здоров’я, любові в серці, світлих посмішок та щоденної радості.

З повагою велика дружна родина

18.02.2022 08:00
Переглядів: 555
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.