З Днем Конституції України!

Кожна правова держава починається з Конституції – основного закону. Не виняток і наша молода суверенна держава, яка 28 червня 1996 року задекларувала свою незалежність, демократичний розвиток, ідеали справедливості та рівності. Конституція – це та юридична сила, на якій ґрунтується наше сьогодення та вибудовується майбутнє.
Чи знаємо ми її досконало, чи завжди посилаємося, як на основний закон?
Можливо, дехто добре знав права, якими хотів користуватися, та не хотів чути про обов’язки, від виконання яких постійно ухилявся. А багато українських горе-політиків воліли взагалі переписати її під себе, під свої інтереси. Та все раптово перевернулося.
24 лютого у нашій свідомості, як, власне, й у житті, відбулися глобальні зміни. Нам прийшло усвідомлення того, що з суверенної і незалежної, демократичної соціальної правової держави, якою нині є Україна, і це задекларовано статтею першою Конституції України, вона може перетворитися на колонію зажерливого сусіда з імперськими замашками, позбавлену економічної та політичної незалежності. Для того, щоб наша держава залишалася унітарною, а її територія цілісною і недоторканною, кожному з нас треба пам’ятати про наш святий обов’язок громадянина України – захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів. Так написано у статті 65 основного Закону України.
Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем Конституції України!

З повагою редакція газети «Новий Дзвін»

28.06.2022 08:00
Переглядів: 312
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.